SCOTTISH CHECK

Ta proga, kad vėl papildėm gražiųjų įkvepiančių M. Isager knygų „A Knitting Life” (pirmas ir antras tomai) atsargas, labai smagu parodyti, kokiais žiedais pas mus skleidžiasi jos kūrybinės idėjos.

Tiesa, Loretos megztukas iš originalo modelio panaudojo tik… nukeltų akių raštą, kurį ji pritaikė savajam modeliui – apvalia kokete, vienspalviu intarpu kaklo iškirpimui ir susegimu priekyje. Bet kūryba tuo ir skiriasi nuo kopijavimo, o dalinimasis idėjų gimimo procesu turi rimtą šalutinį poveikį – ne tik patenkina mūsų smalsumą, bet ir nejučia pribarsto sėklyčių, kurios prasikala pačiais netikėčiausiais vaisiais 🙂 .

Loreta dosniai dalijasi savojo receptu. „Jei kam įdomu, kaklas – 80 akių, koketės apačia – 319 akių. Priekyje iki rankovių – 11 raportų (nugaroj kaklo pagilinimas vienspalvis, rudas). Pridėjau akis, man atrodo, vis po 2 raportų.

Megztukas primena knygoje matytą ne tik raštu, bet ir spalvomis. Danų dizainerė, aišku, naudojo savus siūlus, parinkusi gamą natūralių spalvų paletės, vilną su moheriu. Loreta rado šiai idėjai idealią savąją versiją – Sirri vilną. Ši vilna turi iškirtinai ilgą plauką, primenantį moherio. Ir liaudies posakis „Vilna išguli vilką, o linas – šilką” yra tikrai ne apie ją, nuo nešiojimo ši vilna švelnėja, slidėja – gerėja ryškiai į šilko pusę 😉 . Ir yra labai graži, labai tikra ir be galo šilta – toks susegamas megztukas bus ne tik stilinga, bet ir labai universali garderobo dalis.

Loretos megztas meztukas ir nuotraukos. Siūlai – Sirri 5/2 10 ir 31, raštas paimtas iš M. Isager knygos „A knitting life. Back to Tversted” modelio „SCOTTISH CHECK„.

1 komentaras apie “SCOTTISH CHECK”

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00