Šventė iš Portugalijos

Vėl nutrauksim tvarkingą naujienų pristatymo seką, dar neiškraustytos visos dėžės iš Isager, bet iš Portugalijos – Rosarios4 – atkeliavo tokios gražios naujienos, kad niekaip negalima atidėlioti jų pasirodymo, juolab kad siūlas yra idealus pavasariniams mezginiams 🙂 .

Ekologiškos kolekcijos dalis Romaria (100% portugališka vilna, 100 g ~ 320 m) buvo pagrindinis siūlas šių metų Kiolno parodoje esančiame Rosarios4 stende, nes jis ne tik labai gražus, bet ir nacionalinis gamintojo pasididžiavimas. Vilna gaunama iš portugališkų avių, gaminama ir dažoma ten pat. Dažoma nepaprastai! Iš pradžių balta vilna sumaišoma su rusva ir su šviesiai pilka, taip gaunant labai subtilius melanžus, kurie po to yra dažomi įvairiomis spalvomis. Darbui stipriai imlus procesas užtikrina, kad spalva bus ne plokščia, o gili ir mirganti.

Kolekciją sudaro 26 spalvos ir visos jos atkeliavo į MZ 🙂 .

Išskyrus kelias pavienes spalvas (pvz., ryški mėlyna viršutinėje nuotraukoje, nudažyta vieno kliento pageidavimu), kolekcija tarsi sudalinta spalvinėmis grupėmis, iš kurių lengva ir patogu formuoti dailius perėjimus, o ir pasirinkti yra daugiau iš ko 😉 .

Siūlas švelniai netolygiai suverptas, kas kartu su turtinga spalva sukuria tikro daikto ir žmogiškos rankos prisilietimo jausmą. Vilna nekandi (išbandyta jautria kakta 😉 ) ir labai gerai laiko formą. Tiks raštavimams, aksesuarams, šiltiems, bet lengviems megztukams – gerisir grožis, trumpai kalbant. O jei vienu žodžiu, tai siūlą geriausiai nusako jo pavadinimas (Romaria), reiškiantis gatvės šventę. Švenčiam kartu! 🙂

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00