Ryškios naujienos

Šiandieninis ryškus Isager Jensen Yarn (100% merino vilna, 100 g ~ 250 m) papildymas nėra atsitiktinis, daugelis mezgimu besidominčių greičiausiai iš nuotraukų jau supratote, ką reiškia ir taip be galo turtingos šio siūlo spalvinės paletės papildymas ryškiu cinoberiu ir vanile (trečia sruoga antroje nuotraukoje).

Jau ne pirmą kartą Isager kompanija išleidžia naujas modelių kolekcijas suburdama skirtingus dizainerius, kuriuos vienija bendra tema, nuotaika, kartais koloritas ir, žinoma, gamintojo siūlai. Tokiu formatu praeitais metais buvo išleista vasarinė kolekcija „Breeze„.

Šį pavasarį buvo išleista nauja kolekcija „Archives” – praeitą penktadienį kaip tik buvo atskleistas paskutinis jos modelis 🙂 . Ši kolekcija remiasi Isager pirmtakės Ase Lund Jensen archyvais, tai yra, dabartiniai danų dizaineriai savaip painterpretavo ir aktualizavo 7-8 dešimtmečių Jensen palikimą, kuris iki šiol buvo prieinamas tik jo saugotojams.

Ase Lund Jensen išsiskyrė to metų danų mezgimo dizaine, kuriame vyravo politiškai angažuotas mezgimas, propagavęs intuityvų mezgimą be jokio gatavo modelio (Hönsestrik). Jos modeliai išdavė siuvėjos išsilavinimą – jie buvo tiksliai išmodeliuoti ir pritaikyti figūrai, apgalvotai ir kruopščiai sukonstruoti. Visi jos aprašymai su schemomis ir piešiniais buvo parodyti 12 dizainerių, kurie pasinaudojo labiausiai jiems kalbančiais ir įkvepiančiais, kad sukurtų savus modelius, iš kurių ir sudaryta naujoji Isager archyvų kolekcija.

Siūlai jai buvo naudoti patys įvairiausi, bet didžią dalį sudaro būtent Jensen vardu pavadinta vilna ir naujos spalvos buvo reikalingos kai kuriems modeliems, vienu jų aš labai stipriai gundausi nuo pat mažo pavyzdėlio pamatymo 😉 . Raudonas ryškus cinoberis labai išsiskiria iš gana santūrios Isager Jensen paletės, bet… Inge megztinis yra neabejotinai tos pačios skandinaviškos estetikos vaisius.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00