Melanžai kojinėms ir ne tik

Gražieji Schoppel-wolle melanžai yra firminis šio gamintojo produktas ir aprūpinęs jais vilnoniais tiek didelius, tiek mažus visiems įmanomiems projektams, būkite tikri, kad specialūs kojinėms skirti siūlai tikrai nebus pamiršti – per daug jau didelė ir svarbi yra ši sritis 🙂 .

Zauberball Crazy (75% vilna, 25% suyrantis poliamidas, 100 g~420 m) yra vienas gražiausių kojininių siūlų, užburiantis savo besikeičiančiomis spalvomis. Vienodų kojinių greičiausiai iš kamuoliuko turėti nepavyks, bet užtai spalvinė terapija tiek mezgant, tiek nešiojant – garantuota! Kaip ir visi kojininiai siūlai jis puikiai tinka pirštuotoms pirštinėms, nes spalvos gana greitai keičiasi ir sintetika užtikrina ilgą bei laimingą mezginio gyvenimą, bet kamuoliukai yra tokie gražūs, kad jie dažnai pasirenkami ir tiems projektams, kurie be tos sintetikos sėkmingai apsieitų 😉 .

Šitų gražuolių pasirinkimas pas mus toks pats gausus, kaip ir gamintojo kataloge, o pasibaigusias spalvas stengiamės kuo greičiau papildyti – ką tik penki kamuoliukai įšoko į didžiulį krepšį parduotuvėje: Žalia savaitė, Bandelė su cinamonu, Rudens vėjas, Spalvota gatvė ir Alpių kriminalas.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00