Aštuongijis kojininis siūlas

Pati mėgdama visokius melanžus ir margėsius, tikrai iki galo neįvertinau aštuongijo kojininio siūlo svarbos – juk galima sudėti du keturgijus ir turi tą patį storį 😉 . Dėl storio niekas su manimi nesiginčyjo, bet argumentas, kad gražaus raštuoto marginimo iš tokios kombinacijos negausi, tai faktas kaip blynas. O ir megzti iš vieno patogiai susukto siūlo tikrai neprimins pasivaikščiojimo su dviem skirtingų interesų turinčiais šuniukais 😉 . Todėl kad ir taip pavėluotai (nuo pat MZ atidarymo pradžios kojininiai siūlai joje užima garbingą ir didelę vietą), bet su dideliu džiaugsmu pritatau pirmus margus aštuongijus kojininius siūlus – geriau vėliau negu niekada 😉 .

Opal Frosty Ice XLarge 8-fach (75% vilnos, 25% poliamido, 150 g ~ 320m) – kol kas atkeliavo ne visa kolekcija, tik keturios spalvos, iš kurių viena net nesulaukė fotosesijos, buvo išsirinkta rimtai storam ir linksmai raštuotam megztiniui. Storoms kojinėms taip pat šis siūlas greitai akylų mezgėjų buvo pastebėtas, kai kas kelis kamuoliukus nusižiūrėjo spalvotam šalikui.

Visi kamuoliukai yra dailiai dažyti imituojant žakardinį mezgimą, o geras storis ir super lengva priežiūra (galima drąsiai skalbti mašina), įtariu, netruks pridėti jiems populiarumo 🙂 .

Spalvų pasirinkimas nedidelis, bet plačiam skonių spektrui – ir nuosaikiai švelnaus kolorito, ir smagiai rožinių atspalvių ir ryškių kontrastingų spalvų derinukas.

Gamintojo nuotraukose matote, kaip siūlai atrodo virtę kojinėmis – iš kairės į dešinę: Užšalęs miškas, Miglos kristalai ir Ledinis vanduo.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00