Švelnūs kamuoliukai

Pirmą siuntą iš Grundl vainikuoja taip pat vienspalvė ir labai švelni naujiena – Hot Socks Pearl uni (75% merino vilna, 20% poliamidas, 5% kašmyras, 50 g ~ 210 m).

Šie siūlai, kaip matote, taip pat patogiai supakuoti po 50 g, kojinių porai reikia dviejų, bet labai smagu turėti galimybę įsigyti mažesnį kiekį derinimui.

Merino vilna ir kašmyras garantuos išskirtinai švelnų mezginį, o poliamido dalis užtikrins tvirtumą. Jau pažįstamas iš kitų siūlų ženkliukas „Made in Italy” garantuoja pastovią ir užtikrintą kokybę. Merino vilna yra superwash kokybės, todėl tinkama skalbti mašina, kas užtikrins lengvą ir neskausmingą priežiūrą (tiems, kas dar neatrado Eucalan skalbiklio 😉 ).

Daili kolekcija apima visas spalvines grupes, o lengvas blizgesys suteikia spalvai papildomo subtilumo.

Iš vieno kamuoliuko išeina tokia pora bepirščių pirštinaičių – čia aš išbandžiau siūlą prieš užsakymą 🙂 . Kaip jau spėjau įsitikinti nešiodama, pirštuotoms pirštinėms taip pat labai praverčia poliamido tvirtumas, todėl atkreipkite dėmesį į naują siūlą ne tik apie kojines galvodami. Kaip jau minėjau, šiai porai man užteko vieno kamuoliuko, nedidelei rankai greičiausiai užteks ir visiems pirštukams uždengti 🙂 .

Ruošdama MZ gimtadieniui „Snaigių” modelį, labai gailėjausi, kad šio siūlo dar nebuvo MZ, bet ketinu atsigriebti per Kalėdas 😉 .

Jei aš pirštinaites ramiai neskubėdama mezgiau vasarą iš pavyzdinio kamuoliuko, tai atsirado spartuolių, kurie iš naujai atvykusio siūlo jau spėjo tuo pat kiauraraščiu numegzti porą kojinių 😉 . Nes labai reikėjo švelnios, subtilios ir elegantiškos dovanos.

Bepirštės pirštinaitės megztos iš Grundl Hot Socks Pearl uni 19, modelis – „Cloudburst„. Kojinės megztos ir fotografuotos Gražvydės Norkienės iš to paties siūlo – Grundl Hot Socks Pearl uni 19, kojinaitėms panaudotas „Cloudburst” pirštinaičių kiauraraštis, suderintas su „paukščio akies” raštu megztu kulnu bei pirštukais ir labai dailiai į pėdos vidurį įkomponuotais nuleidimais kelčiai.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00