Naujos sagos – daug sagų!

Kaip ir tikėjomės, pirmoji mažutė sagų siunta buvo tik pirmas pokovidinio atitirpimo ženklas, kad jau atėjo laikas, kai galima drąsiai rinktis sagas realybėje, nebesiremiant vienomis nuotraukomis. Todėl pirmos sagos buvo tik anonsas didelės ir labai gražios naujų sagų siuntos 🙂 .

Be įprastų plastmasinių sagų, kurios tikrai neatrodo pigiai – pažadu! – atkeliavo ir sagos iš pačių įvairiausių medžiagų: rago (trečia nuotrauka), medžio, kokoso, perlamutro, metalo,

net perdirbtos kanapės (ketvirta nuotrauka apačioje – iš jos pagamintos sagos, primenančios kam žvaigždžių ūkus, kam smėlio verpetus). Antrinis žaliavų perdirbimas dabar yra super aktuali tendencija visose gyvenimo srityse ir sagos tikrai didelė jos dalis.

Šalia įprasto plastiko – sagos iš perdirbto popieriaus.

Daugelis sagų, kaip matote iš nuotraukų, atkeliavo tos pačios skirtingų spalvų, o kai kurios net kelių dydžių, kas stipriai praplečia jų derinimo diapazoną. Viršutinė paskutinė nuotrauka – didelė mano meilė. Specialiai jų laukiau savo margam megztiniui iš Sirri vilnos. Šios sagos nėra naujiena MZ, turėjome ir anksčiau, bet pasipildėme naujomis spalvomis, kurių – nei naujų, nei senų – ir taip mažai nebuvo 😉 . Kad tikrai rastumėte pačią tinkamiausią 🙂 .

Bendra MZ sagų tendencija – be grožio, savaime suprantama 😉 – yra jų ne pats mažiausias dydis bei lengvumas. Nesunku suprasti kodėl – viskas galvojant apie mezginius. Bet paskutinėje nuotraukoje rasite labai dailias išimtis – mažas ir (metalinių sagų atveju) ne pačias lengviausias sagas. Nesunku suprasti, kad pagrindinė to priežastis – išskirtinis jų dailumas: kas atsilaikys prieš spalvotas širdeles, modernias metalines formas, keturlapius dobiliukus, elegantiškas marškinines sagutes ar myli-nemyli ramunėles? 🙂

Ir čia ne viskas – laukite tęsinio 🙂 .

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00