Cirkas išvažiavo, klounai liko

Pagaliau! Sulaukiau tinkamų sagų ir galiu laikyti šį megztinį pabaigtu!!!

Cirkas išvažiavo, klounai liko

Pirmiausia pasiaiškinu dėl pavadinimo. Begėdiškai jį pasisavinau iš Dovilės, kuri pasakė tą frazę visai kitam kontekste, bet pataikė kaip pirštu į dangų – nu tiksliau mano megztinio nepavadinsi!

Cirkas išvažiavo, klounai liko

O dabar pradedu nuo pradžių. Pirmiausia buvo knyga. Pamačiau joje Kaffe Fassett šalį su šiais pusapskritimiais, užmečiau akį į prie lovos stovintį spalvotų „Sirri” kamuolių krepšelį ir akimirksniu gimė projektas. Galvoje, gaila:(. Buvo gili žiema, šalta, nyku, viskas juodai balta, tai toks trenktas spalvotas (ir labai labai šiltas) megztinis man pasirodė pats tas nuotaikai ir šilumai pasikelti. Ką gąsdina intarsija, galiu nuraminti, kad šiame rašte nėra jos ko bijoti, tie 8-9 kamuoliukai kas kiekvieną pusrutulį nukerpami, eilių nedaug, tai ir susipainioti nespėja. Bet į darbą jų nepasiimsi, mezgiau namie, visas spalvas išsidėliojusi, kad galėčiau rinktis, kai ateina laikas keisti.

Cirkas išvažiavo, klounai liko

Pasiėmiau į darbą tik siūlus sukaišioti ir vienspalves kišenes megzti. Kokių tik komplimentų nesusilaukiau!  „Kas čia?” – megztinis jau susiūtas, su rankovėm! „Ką tu su juo darysi? Tu jį ką, nešiosi???” – ne, ant sienos kabinsiu! Ir t.t. ir t.t.

Cirkas išvažiavo, klounai liko

Vis dėlto taip greitai nesimezgė ir ore užkvipus pavasariui mane jau į kitas, ne tokias ryškias lankas patraukė…Tik pasijuokiau sau apžiūrėjusi naujai atvykusią „Benetton” vasaros kolekciją – tokio pat intensyvumo spalvos, tik vasarinis variantas. Kam norėsis sinchronizuotis ar vėliau pratęsti vasarą – žiūrėkit į „Sirri” dėžę – tokių spalvų niekur kitur nerasit :). Megztinį aš vis tik baigiau, susiuvau, išskalbiau ir būčiau dar panešiojusi nekreipdama dėmesio į tas pavasarines užuominas, bet niekaip negalėjau rasti tinkamų sagų. Todėl naujos siuntos laukiau išsižiojusi, nes joje turėjo būti prie „Sirri” priderintos sagutės (čia sąsaja su visais kitais būsimais susagstomais projektais iš tų ryškalų!)

Cirkas išvažiavo, klounai liko

Dabar tai laukiu medžių žydėjimo ir jį lydinčių šalnų – šiltas megztinis dar pravers. O ir žiema ne už kalnų, gi Lietuvoj gyvenam, vasaros karščiai tai būna, tai nebūna, o jei būna, tai trumpi, šaltas gi metų laikas visada būna. Ilgas. Tegul būna spalvotas!

Cirkas išvažiavo, klounai liko

Megztinis megztas pagal knygoje „Knitting with the Color Guys” esantį modelį „Half-circle scarf”, siūlai – 5/2 storumo „Sirri” vilna 20, 28, 31, 32, C2, C3, C4, C5, C6, C7, C8, C9, C10, C12, C14, C15, C16, C18 (t.y., nepanaudotos tik juoda ir balta spalvos), sagos – „Union Knopf”.{jcomments on}

2 komentarai apie “Cirkas išvažiavo, klounai liko”

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00