Kieran Foley buvo čia

Airių tekstilės dizaineris Kieran Foley daugeliui mezgėjų yra pažįstamas iš labai išskirtinių šalių bei skarų modelių, pasižyminčių turtingais spalvynais ir vingriais raštais, pati esu mezgus jų ne vieną (ir ne du 😉 ). Margi Schoppel-wolle kamuoliukai jo spalviniam mąstymui yra pati idealiausia aplinka, todėl iš jų yra sukurti taip pat ne vienas ir ne du modeliai.

Būtent Kieran Foley dalyvavimas metinėje naujienų pristatymo šventėje Wallhausene 2020 metais buvo tas lemiantis lašas, nusvėręs mano apsisprendimą ten vykti. Tais metais buvo numatyta nemažai kelionių, iš kurių mugė Kiolne buvo svarbiausias ir reikšmingiausias renginys – ten vienu kartu pasimatai su daugeliu, o čia nusimatė vienas siūlų gamintojas ir laaabai ilga kelionė iš Vilniaus. Visada šventė, visada galimybė sužinoti naujausius dalykus, paklausti to, kas neįrašyta į etiketę – neabejotinai svarbūs dalykai, bet kelionės yra ir nemenka resursų reikalaujanti veikla, todėl svarsčiau ir svėriau, kol pamačiau, kad prie viso gerumo atsirado galimybė pamatyti vieną mylimiausių dizainerių ir sudalyvauti renginyje, kuriame jis pristatinės savo šalius iš Schoppel-wolle siūlų – aš nesu toks stiprus ir racionalus žmogus, kad atsilaikyčiau…

Retrospektyviai žiūrint, tai buvo geriausias mano tų metų sprendimas, nulėmęs ir pasikeitusį pokovidinio laikotarpio elgesį – supratau, kad nieko nereikia atidėlioti rytojui (čia apie malonius dalykus 😉 ), ką gali padaryti dabar, nes rytojus nebūtinai tau padovanos tas pačias galimybes 😉 .

Labai stipriai nukrypau į asmeniškumus ir labai iš toli pradėjau pristatinėti bene svarbiausią šių metų Schoppel-wolle naujieną. Iki tol kūręs modelius ir jau pagamintų siūlų, Kieran Foley šiais metais pats sukūrė penkias Zauberball Crazy (75% vilna, 25% suyrantis poliamidas, 100 g ~ 420 m) spalvas ir pirmoji kregždė – šalto kolorito Botanikos sodas – jau MZ! Išskirtinio spalvyno kojinėms, pirštinėms, megztukams, skaroms.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00