Pritrūkom spalvų :)

Isager Jensen (100% vilna, 100 g ~ 250 m) žavesys nėra triukšmingas ir vienadienis, tai yra labai tvirta, solidi ir labai tikra merino vilna. Ji pamažu atsiskleidžia mezgant, išryškėja išskalbus, o paskui ilgai ilgai džiugina spintoje (siūlas pradėtas gaminti prieš daugiau nei 50 metų, buvo gražaus laiko jį patikrinti 😉 ).

Lengva, laikanti formą, bet nekandi vilna pirmiausia patraukia mezgėjų akį savo turtingomis ir labai gražiomis spalvomis – tiek visu spektru nedažytos rusvos bei pilkšvos vilnos, tiek labai išieškotais spalviniais sprendimais. Pritrūkom tiek vienų, tiek kitų – tos žalsvą mėtinę man gyvai pasisekė pamatyti tik antroje siuntoje, pirma atėjo ne mano darbo dieną. Ir išėjo 😉 . Šviesi pilka dabar gyvena mano mezginių krepšyje – planavau megztinį medžių žydėjimo laikui, bet kai jis atėjo, buvau labai įsijautusi į savo vasarinius reikalus, tai matyt, pasiruošiu rudeniui 🙂 .

Eksperimentatorė ir smalsi naujienų Loreta išbandė šį siūlą tik atkeliavusį – naujam megztukui, kurio paprasta, bet labai subtili tekstūrinių bei žakardinių raštų kompozicija bei lakoniškas siluetas atitinka medžiagą kaip kirvis kotą.

Loretos megztas megztukas ir nuotraukos. Siūlai – Isager Spinni 7S ir 40S, modelis – „Bayberry„.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00