Gražus tęsinys

Audimas MZ dienoraštyje yra labai retas paukštis, vąšelis – ne kažką dažnesnis, bet situacija po truputį keičiasi ir įvairovė vis labiau skverbiasi į šiuolaikinę tekstilę. Jokios lygiavos nereikia turbūt niekur ir niekam, bet man smagu buvo šiandien susekti, kad vakarykštis įrašas buvo skirtas virbalams, dieną prieš – vąšeliui, o šiandien – audimui.

Rankdarbių įvairovė yra nuostabus dalykas ne tik jais užsiimančiam žmogui, žadanti kuo daugiau galimybių pačioms įvairiausioms idėjoms įgyvendinti, ji yra taip pat ir puikus būdas naujai atsiskleisti įprastiems mezgimo siūlams. Neįprastiems taip pat, bet pamačiusi iš margų kojininių nuaustą skarą, aš jų tesiog neatpažinau 😉 . Antrą kartą buvo lengviau 🙂 – šiandien matote pratęsimą: margi siūlai sudrauginti su tokio pat storio ir sudėties vienspalviais.

Žalsvų margų Opal Regenwald XVIII likučiai nuo pirmosios skaros naujoje sudrauginti su labai gražia vienspalve žolės žalia. Tiesa, dabar ankstyvą pavasarį visą gamtą ryškiai nuspalvinusi gegužės žalia turi aitrų geltoną atspalvį, todėl skara šalia ką tik pabudusios žalumos atrodo šaltesnė.

Nauja skara taip pat nuausta ant rėmo, tik šį kartą su dvigubu siūlu, duodančiu labai gražią ir raiškią tekstūrą vienspalvėje dalyje ir dailų sumirgėjimą margojoje, kur trumpo siūlų dažymo žingsnio dėka ne kiekviena dviguba juostelė yra vienos spalvos. Kraštelis labai kruopščiai išlygintas stulpeliu be užmetimo ir, žinoma, kokia skara be kutukų? 🙂

Jolantos K. ant specialaus rėmo austa skara iš Opal Regenwald XVIII 11211 kartu su Opal uni 6-ply 7903.

1 komentaras apie “Gražus tęsinys”

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00