Švytintys iš tolo

Dvi naujos neoninės 4 gijų Opal (75% vilna, 25% poliamidas, 100 g ~ 425 m) yra tokios ryškios, kad net pakankamai švytintis žalias lapas vairavimo mokyklos lange prie jų atrodo papilkėjęs ir išblukęs.

Spalvos madingos, bet yra dar vienas rimtesnis argumentas, bylojantis jų naudai. Mokslininkai nustatė, kad kuo grynesnė spalva (mažiau juodos priemaišų), tuo didesnį džiaugsmo poveikį ji turi žmogui. Patys gryniausi atspalviai yra būtent neoniniai, todėl kai pasaulis atrodys kiek liūdnas ir nedraugiškas, šalia geros knygos, šokolado ar sporto prisiminkite ir ryškių spalvų galią 🙂 .

P.S. Jau parašius šį įrašą ir pristačius naujienas keliauju į MZ ir matau prie kaimynystėje esančios sušinės… kojas. Atsiprašau žmogaus, kuriam tos kojos priklauso, bet jos buvo tokios ryškios, smagios ir taip gerai nuteikiančios, kad pirmiausia pamačiau jas, paskui tik pakėliau galvą ir paprašiau jų savininko leisti nufotografuoti savo neoninius siūlus šalia. Jis mielai sutiko ir sekundei paplepėjom, negalėjau atsidžiaugti jo ryškiu apavu, kuris lyg saulytė nušvietė visą šaligatvį. „Šefų labai sunkus darbas, todėl kaip galim, stengiamės pakelti sau dvasią”. Matot! Nesu tikra, ar šis šefas skaitė mokslininkų spalvinių tyrinėjimų išvadas, greičiausiai pats intuityviai atėjo ten pat, kur šviesa ir džiaugsmas 🙂 .

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00