Pačios gražiausios Jensen naujienos

Isager Jensen (100% merino vilna, 100 g ~ 250 m) taip pat nėra naujiena, gal tik tiems, kas dar nespėjo šio nuostabaus siūlo išbandyti. Bet net ir spėję turbūt nustebs pamatę nuotraukas, kurios taip skiriasi nuo to, kas iki šiol buvo Jensen lentynose.

Didžioji naujiena šio siūlo gyvenime įvyko neseniai – jis pasipildė 23 naujom spalvom! Retenybė iki tol Isager pasaulyje neregėta, nes šis gamintojas yra orientuotas į lėtą mezgimo procesą ir ilgą rankdarbio gyvenimą, todėl stengiasi išlaikyti kolekcijas su minimaliais pakitimais, kad žmogus visada galėtų rasti kažkada naudotą spalvą. Šį ryškų Jensen spalvyno praplėtimą nulėmė bendradarbiavimas su dizainere Camilla Vad, kuri nustojo gaminti siūlus ir susikoncentravo į modelių kūrybą. Savo gamintų siūlų (Lambswool 9/13) spalvas ji perdavė Jensen linijai, kad mezgėjai ir toliau galėtų naudotis jos originaliais aprašymais, na o mes – salti iš gražumo toje puotoje akims…

Jensen ir taip turėjo labai gražią spalvinę paletę, kaip ir visi Isager gaminami siūlai, bet prie jos pridėjusi šias naujienas, aš tiesiog nebeturiu ką pridurti. Tokių turtingų spalvinių perėjimų, tokių niuansuotų atspalvių, tokio gražumo seniai jau mano akys nebuvo regėjusios. Noriu VISŲ!

2 komentarai apie “Pačios gražiausios Jensen naujienos”

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00