Lengva beretė

Po karščio bangos rugpjūtį staigiai atėjęs ruduo su savo arktinėmis (mano jutimai taip sako, net ne sako, šaukia!) temperatūromis rytais ir vakarais yra tikras prisitaikymo ir labilumo egzaminas – kaip greitai spėjate keisti savo garderobą prie šitų amerikietiškų oro kaitos kalnelių.

Aš tai jaučiuosi kaip troliai Mumiai, užklupti Kalėdų – karštligiškai bandau traukti vieną šiltą daiktą po kito ir suprasti, ar pirštinės tikrai tiks prie basučių, kaip nueiti į darbą nesušalus į ledą ir iš kelių sluoksnių viskas turi susidėti, kad komfortabiliai išgyventum gana šiltą saulėtą dieną, o namo vakare grįžtum nedrebėdamas ir ne pamėlusiomis lūpomis.

Po geros savaitės orų atrakcionų parke jau ima dėliotis aksesuarų krūvelės ir pamažu atsiranda džiaugsmas, kad pagaliau galime traukti visus savo gražiausius mezginius, juos derinti, kurti įvairiausius komplektus. Po vasaros, kai labiau rūpėjo, ką nusirengti, nei ką apsirengti, ateina rudeninis džiaugsmas ir šildytis savo rankų darbais, ir jais puoštis. Suvokimas, kad dabar, kai rimti šalčiai dar ateityje, yra pats geriausias laikas stilingoms kombinacijoms, nuotaikingiems spalviniams deriniams, nusižiūrėtiems modeliams.

Įkvėpimui – elegantiškas ir jaukus Anastasijos derinys: plona beretė iš vilnos su linu (dar ne žiema!) gęstančios žalumos spalvos prie skaros su bitutėmis. Dar iš vilnos su medvilne. Permainingai ir ryškiai rudeniškai dienai.

Anastasia Zaychenko megztas megztukas ir nuotraukos. Siūlai – Isager Merilin 43, modelis – „Beret No. 1„.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00