Alpaca 2 papildymas

Isager Alpaca 2 (50% vilna, 50% alpaka, 50 g ~ 250 m) yra ne tik yra beveik dukart storesnis už plonąją alpakos versiją, bet skiriasi ir savo sudėtimi – joje avies vilna dalijasi bendrą kelią perpus su alpakos. Siūlas nuo to tik laimi, nes susirenka iš abiejų „tėvų” geriausias jų savybes 😉 .

Dėl universalaus storio, gali būti mezgamas vienas (kaip ir neriamas) ir net dideliam daiktui šio skalsaus siūlo reikės labai nedaug. Atrodys puošniai ir delikačiai, nestokodamas šilumos. Tinka nuo pirštinių iki šalikų su skarom ir megztinių su suknelėm.

Apie derinius viskas aišku pagal nutylėjimą – storis leidžia jungtis į gražias kompanijas, iš kurių su moheriu yra viena mylimiausių 😉 . Labai patogu, kad daugelis šio gamintojo siūlų turi ne tik tas pačias spalvas, bet net ir tuos pačius numerius. Jei vienas Alpaca 2 siūlas yra per plonas, o du baiminatės dėti, kad jau pervirš, į pagalbą ateis tos pačios spalvos Alpaca 1. Melanžas bus sunkiai plika akimi įžiūrimas, o storį turėsite pagal pageidavimą.

Papildymas nesunkiai nuspėjamas – visos tos violetiškai pudrinės sruogos sušoka ant virbalų pirmiausia 😉 . Mėlyna yra mūsų spintų tautinė spalva, o žalia traukia savo natūraliais atspalviais, kuriais retas gamintojas gali pasigirti.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00