Vis dar ruduo…

Sveikiname paskutinį rudens mėnesį ir džiaugiamės neišsemiamu šio sezono dosnumu. Dovanoja jis mums ne tik visus metus brandintą derlių, bet ir pačias nuostabiausias spalvas, pačius „skaniausius” derinius ir didelį norą pamatytą grožį atkurti savuose darbuose.

Nuostabių rudeninių Virginijos kojinių pirmosios dvi poros, pasirodo, yra ne „Kaltas ruduo” vardo mini kolekcija, jos turi pratęsimą ir, kas žino, gal sulauksime ir trečios dalies (ruduo dar tęsiasi 😉 ). Taip rudens gausos dvasios įkvėpta dilogija, žiūrėk, ims ir išsirutulios į kokį mini serialą, kurio naujos serijos bus oi kaip laukiamos (nauji sezonai taip pat 😉 ).

Derinti savo žakardiniuose raštuose ne du vienspalvius, o margus siūlus – Virginijos firminio stiliaus ženklas. Šio sezono pagrindiniai herojai – iš didelio krepšio pačių gražiausių Zauberball Crazy kamuoliukų.

Virginijos Sankalienės megztos kojinės ir nuotraukos. Pirmoji pora megzta iš Zauberball Crazy 2472 (Orangerie) kartu su Opal uni 4-ply 3072, antroji – iš Zauberball Crazy 1537 (Rudens saulė) kartu su Opal uni 4-ply 5181 ir WYS Signature 4-ply 545 (Sarsaparilla).

1 komentaras apie “Vis dar ruduo…”

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00