Arčiausiai kūno – vasara!

Karšta vasara tęsiasi ir gražūs vasariniai mezginiai taip pat :). Vidutinio storumo medvilne jau nebesistebiu – ji stabiliai laikosi šių metų topų viršūnėje.

„Greitas mezginys įvyko – maikė :).
Geras modelis, nieko galvoti nereikia. Galėjo būti truputį ilgesnė, bet bijojau pritrūkti siūlų.
Skirta nešioti po džinsiniais marškiniais/ švarku.

Jei kam norėtųsi ginčytis, kad su ne pačia ploniausia medvilne bus dabar per šilta, tai dabar ir be jokių rūbų jausmas toks pats;). O lengvai pirmai vėsai atėjus, neabejoju, tai bus pats komfortiškiausias ir universaliausias rūbas iki gilaus rudens.

Atskira kalba apie spalvas. Maikutė buvo taikyta prie labai ypatingos skaisčios koralinės spalvos batų. Ir šis bandymas buvo ne pirmas (ir ne paskutinis, beje, tai laukia daugiau gražių siurprizų :)) – Rasa rinkosi iš kelių variantų ir šio, šiandieninio, nelabai svarstė, nes kamuoliuke siūlo melanžas paslepia aiškius atspalvius. Reikiamą spalvą atliepė tik kažkokie nedideli spalviniai blyksniai ir jie tapo lemiami. Tos ryškios ir gaivios dedamosios ir nulėmė ne tik būsimą draugystę su ryškiaspalviais batais, bet ir ypatingai skaisčią ir labai vasarišką rūbo nuotaiką. Kartu – abra kadabra – melanžas viską susuka, supina, kad spalvos netampa aitrios ir pretenzingos, o labai labai tinkančios. Nešiotojai, bet kuriai progai ir tam ypatingai šiltam ir saldžiam vasaros jausmui sukurti.

Rasos Balčiūnaitės mezginys ir nuotraukos su komentarais. Siūlai – Zauberball Cotton Crazy 2441, modelis – „Sorvete„.

2 komentarai apie “Arčiausiai kūno – vasara!”

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00