Zzzz

Fantastinis Dovilės megztinis idealiai tiktų bežodžio penktadienio rubrikai, jei tik galėčiau tą liežuvį už dantų nulaikyti…

Zauber Perlen siūlai suteikė mezgimui naują dimensiją ir labai ryškią kūrybinę kryptį bei… tiek pat klaustukų ;). Vienas dalykas yra pasiimti gatavą aprašymą (ar bent turėti tokio daikto vaizdą prieš nosį) ir išsirinkti jam siūlus, o visai kiti reikalai yra gauti dažų (kad ir siūlų pavidalu) dėžutę su palinkėjimu „Įkvėpimo ir drąsos kurti”.

Dovilė spalvas dėlioja ne tik siūluose, todėl šie jai – dar viena medžiaga. Ne abstrakti, o labai praktiška – megztukas bites mylinčiai dukrai. Muhu musė suteikė savo pavidalą skraidančiai medaus darbininkei, o Dovilė virtuoziškai sužaidė spalvų perėjimais, išgaudama ir vizualų vieningumą, ir rašto aiškumą, ir dar viską sudėliojo taip, kad juoda prasidėjęs kūnas tokia pat spalva ir baigtųsi.

Tik jei kaklas yra grynos juodos spalvos, tai pabaigos kraštelyje pažaista smulkių nukeltų rašteliu, kuris susišaukia su dalies siūlų melanžu. Tokiais pat zvimbiančiais taškelias išmargintos ir rankovės – genialus sprendimas, kad ir bičių spiečius neužpultų, ir lygūs plotai su jomis nesipjautų. Ir visas tas mirgėjimas dar per spalvas išsidėsto taip natūraliai ir meistriškai, kad atrodo, megztinis net dūzgia. Lyg pilna pieva bičių.

Dovilės Žydelienės megztas megztinis dukrai ir nuotraukos. Siūlai – Zauber Perlen 2416 (Baritonas) kartu su Drops Baby Merino 01 ir 21.

5 komentarai apie “Zzzz”

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00