Sezono vinis

Taip iš tolo, po truputį priarėjam prie šio sezono vinies – pačio naujausio Schoppel-wolle kūrinio ZAUBER PERLEN (100% merino vilna, 100g ~ 400m). Taip, tai šios gražios įvairiaspalvės apyrankės, iš kurių dar galima ir megzti 😉 . Pastaraisiais metais gamintojas ėmė ruošti savo naujienas mažais kamuoliukais juodoje nedideliais skyreliais suskirstytoje dėžutėje. Ta pati juodoji dėžutė ir pasitarnavo ponui Šopeliui įkvėpimu – kiekvienas kamuoliukas joje buvo kaip atskiras dažas paletėje. Imk visas spalvas ir kurk savo pasaulį!

Vietoj visos vaivorykštės mezgėjai gauna tokį palengvintą variantą – vienoje apyrankėje spalvos harmoningai pereina nuo pirmos iki paskutinės. O kadangi spalvos apyrankėse kartojasi, tai vieną išmezgus, sėkmingai galima eiti per bendrą spalvą prie kitos… Ir jau, žiūrėk, turi ne apyrankę, o karolius, ar net kelias jų eiles 😉 . Viename mezgimo krepšyje tie spalvoti karoliukai jau ir taikosi į rimtesnį vėrinį… 😉

Kadangi siūlas – švelnutėlė populiaraus storio (fingering vulgarus) merino vilna, tai eksperimentuoti galės net ir patys jautriausi (ir su pačiais jautriausiais 😉 ). Spalvynų pavadinimai yra tokie pat spalvingi kaip ir kamuoliukai – jie dvelkia Rytais, gėlėmis, šviesa ir skamba muzikiniais balsais (Samsara, Arabeska, Buranas, Tulpių manija, Švyturys, Samarkandas, Bosas, Baritonas, Sopranas, Mecosopranas).

Tuos mažus kamuoliukus galite naudoti, kaip tik sugalvosite – dryžuoti, megzti moduliais, atkirti kokia kontrastinga spalva kiekvieno jų plotą, dar labiau pabrėžiant pereinamumą, margus plotus derinti su vienspalviais… Savo naująjį modelį „Tropical Waves” iš šių gražuolių dizaineris Kieran Foley pristatė vasario mėnesį Wallhausene.

Labai tikiu, kad šie „papuošalai” ras vietą mūsų mezgėjų širdyse, nes kūrybingumas ten jau seniai karaliauja 😉 . O jei ieškosite kokio papuošalo mylimajai po eglute, turėkite galvoje, kad mezganti brangioji labai labai įvertins tokius 😉 . Reiks tik prie drabužių spalvas parinkti 😉 .

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00