Islandija Suomijoje

Suomijoje tradiciškai šalta, todėl islandiška vilna atrodo vienas geriausių pasirinkimų žiemai. Urtei yra nuolat karšta, bet tai pasidaro visai antraeilės svarbos dalykas, jei siūlas yra toookios gražios spalvos ir mama numezga idealų modelį :).

Jei Urtė gyventų Lietuvoje, greičiausiai tai nebūtų vienintelis jos islandiškos vilnos megztukas, nes kai dėkinga mada siūlo laisvus siluetus, o entiuziastingai mezgančios mamos spinta ranka pasiekiama… Dabar gi gyvenimo geografija pabraižo ribas ir konsensusas randamas matuojantis mamos naujienas ir užsisakinėjant panašias sau :).

Šiame megztuke skleidžiasi siūlo gražumas, jokie raštai neįsiterpia į švarią lygią miško spalvos medžiagą. Pailgintos rankovės, kokias mėgsta Urtė, ir patrumpintas paties megztuko ilgis – dėl tos pačios priežastis, o ir dabartinės mados tendencijos pritardamos linkčioja galvas ;). Aprūpinta Urtė ne tik nauju megztuku, bet ir Kristinos papuošalu prie jo :).

Dalios Liepuonienės megztas megztukas, siūlai – Istex Plotulopi 1421, nuotraukų autorius – Joonas Järvisalo. Megztas naudojantis didele patirtimi ir „Magnolia” apvalios perpetės skaičiais. 

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00