Vasaros spindulys

IMG 299kk9 2

Visą dieną pamačius naują Vilmos suknelę galvojau, kodėl ji man tokia ryški ir taip akį traukianti pasirodė – jai įžengus į parduotuvę jausmas buvo lyg tamsios salės scenoje staiga užsidegė šviesos. Galvojau ir apžiūrinėdama nuotraukas – spalvos tikrai nėra iš 12 flomasterių rinkinio, o čia dar ir subtiliai sumelanžintos. Atsakė man David Hockney – „Būkite savimi, visos kitos vietos jau užimtos..!

IMG 301bb6 2

Mes vengiame spalvų, kai nenorime atkreipti į save dėmesio, bet pats ryškiausias dalykas yra ne drabužių spalvos, o mūsų individualus stilius, kokioje paletės vietoje jis besireikštų… Ir tas originalus, tik tam žmogui būdingas stiliaus pojūtis, spalvų deriniai, detalės, visa tai ryškiomis šviesomis nušviečia gerokai papilkėjusį mūsų masinės gamybos produktų pilną pasaulį.

IMG 301hh4

Iš techninės pusės suprantu aš tik suknelės konstrukciją – nuo viršaus megztas visas vientisas rūbas kartu su statytomis rankovėmis atlenkiama perline apykakle pradėtas (kuri vąšeliu kaip autorės parašu apnerta:)).

IMG 30kk13

O ko jau negaliu įsivaizduoti niekaip, tai kaip įmanoma šitaip tampriai sumegzti dvigubą liną ir likti po to su abiem veikiančiomis rankomis! Jei gerai pamenu, 2.5 mm virbalai jau buvo patogūs(!!!)

IMG 3bb017 2

Spalvas Vilma rinkosi ne iš karto, vis priderindama ką prie kolekcijos, kad sukurtų tokį vasarišką ir labai pritinkantį bei universalų derinį. Žiūriu į jį ir jaučiuosi prie jūros giedrą dieną. Saulės nedaug – blyksniukai ant apykaklės kraštelio

IMG 302gg2 2

ir pabaigos I-cord juostelėje…

IMG 302gg1 2

Tokioje tvirtoje medžiagoje skylių nerasta, užtai visos detalės ir rašteliai atsiskleidžia visu savo grožiu – perliukas apykaklėje ir rankogaliuse, menama vienos išvirkščios akies siūlė šonuose, I-cord pabaigos juostelė, užtikrinanti, kad kraštas visada bus gražios formos…

IMG 3011bb 2

Šita grandiozinis darbas ne tik buvo numegztas rankomis, bet ir permezgamas, keitė formą bei spalvas. Nenuostabu, kad pradėta balandį, suknutė baigta rudenio pradžiai. Labai linkiu, kad šių metų ruduo pasirodytų ne aklu seneliuku, o galantišku džentelmenu ir lukteltų su savo darganomis kokį mėnesiuką ir bobų vasarai nepamirštų kėdės pasiūlyti, kad Vilma turėtų laiko pasidžiaugti savo nauja suknute. O pasidžiaugus bus galima ramiai žiemoti ir ateinančių vasarų laukti – linas yra linas!

IMG 3006nn 2

Vilmos Bukaitės megzta suknelė iš dvigubo 4 gijų lietuviško lino.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00