Meilei oras ne kliūtis

IMG 18ggg83 2

Yra žmonių, kurių galvoje mezgimas asociatyviniais ryšiais yra tampriai susietas su šaltuoju metu laiku ir tame yra savos logikos. Rankos vasarą prakaituoja, laikydamos vilną, ši pertekline šiluma ant kelių gula, o ir šiltų drabužių kaip ir nereikia … Bet mezgėjai dažniausiai keliauja ne tiesiais logikos keliais, o kartu su kūrybiniais vėjais ir prieš jokį vėją nepapūsi, jei skubiai prisireikė naujo pledo (lauke virš trisdešimt) ar sirenų balsu tau dangiškas giesmes ima giedoti… islandiška vilna. Pati šilčiausia ir pati keisčiausia neverptoji Plotulopi.

IMG 18hh92

Dalią, aišku, sugundė naujos spalvos, iš jų net tris išsirinko (galit paspėlioti kitas dvi;)) ir jokie prikišami mano baksnojimai, kad mezgamas megztinis iš Lett lopi yra tos pačios kosminės spalvos. Na gerai, beveik tos pačios – ji nepatingėjo abi jas man po nosim pakišti, kad pamatyčiau skirtumą!

IMG 19xx05 2

Plotulopi ne šiandien ir ne vakar MZ lentynose pasirodė, bet Dalia jį tik šį pavasarį PAMATĖ ir joks birželio karštis nesutrukdė artimesnei pažinčiai.

IMG 188kj5 2

Šiek tiek dėl tvarkos paburbėjo tik pozuodama nuotraukoms, bet kai mezginys baigtas ir deginantis noras įgyvendintas, gali sau leisti nors pozuodama pastebėti vasaros karštį;). Burbėjo, tiesa, gerokai mažiau nei pozuodama su žymiai plonesniu megztuku iš Merilin ir abi nusprendėm, kad ne veltui vis dėlto tuose pietų kraštuose žmonės po šilta velta vilna ne tik nuo speigų, bet ir nuo kaitrios saulės ugnies ginasi.

IMG 189hh1

Pirmam bandymui Dalia šsirinko savo mylimos dizainerės Asos Tricosos modelį ir mezgė iš vieno Plotulopi siūlo (tuoj ateis eilė jam su moheriu drauginti),

IMG 1896dd 2

kad pilnai atsiskleistų visi paslaptingai tamsoje švytintys spalviniai blikai, 

IMG 1918

prie kurių iš gausaus repertuaro buvo parinkta labiausiai pritinkanti Kristinos sagelė.

IMG 1909ccc 2

Dalios Liepuonienės megztas megztukas iš Plotulopi 2024, modelis – „Dainty Faery„.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00