Naujos Plotulopi spalvos

Spėju, šias naujienas kovą būčiau atsivežusi iš mugės Kiolne, kuri, deja, neįvyjo. Mugė nukelta į ateinančius metus, bet naujienos NE! Ir jos jau MZ:). 
Islandiška vilna turi labai plačią (ir labai gražią) spalvinę paletę ir naujienos joje pasitaiko itin retai. Praeitais metais buvo atnaujinta Lett lopi paletė, o šiais nauji vėjai prasisuko neverpto PLOTULOPI (100% islandiška vilna, 100g ~ 300m) lentynose ir pradžiugino mezgančius žmones labai išskirtinėmis naujienomis. Kas dar šio siūlo neišbandėte, nedelskite – mezgimas iš jo išties yra ypatingas patyrimas. Ir meilė jam atsiranda tokia stipri, jog kai kas vien šiuo siūlu ir apsiriboja (ir visai nesijaučia apsiriboję;)). Aš mezgu iš daug ko ir megztinius nešioju nuolat, bet jei reikėtų išsirinkti vienui vieną megztinį į negyvenamą salą, tai greičiausiai būtų islandiškas. Neapsisprendžiu tik, su moheriu ar be;).
Kas domisi šiuo siūlu ir myli islandišką vilną, pastebės bendras atsinaujinimo tendencijas – iš paletės pašalinamos lygios plokščios spalvos, o jas keičia turtingos atspalvių ir niuansų.

IMG 1hh235

Tokia naujoji gili bordo spalva, pilna šiltų ir šaltų tos pačios spalvos blikų.

IMG 1jj01 2

Praeitais metais atsiradusi Lett lopi paletėje, galaktika pavadinta spalva jau yra ir neverptu pavidalu:).

IMG 12ff31 2

Nepaprasto subtilumo pilkai žalias atspalvis papildė ir taip gausų šios spalvos pasirinkimą, o mane labiausiai naujoje siuntoje pradžiugino tai, ką matote apatinėje nuotraukoje – toks gaivus pavasarinių gėlių bukietas:).

IMG 12gg0 2

Atkeliavo ir pasibaigęs populiariųjų natūralių rusvų atspalvių būrelis, kuriame taip pat nauja spalva – 

IMG 1yt97

nepaprasto turtingumo pilkai ruda.

IMG 122hh4

Dar pora naujų melsvų atspalvių – tokių pat turtingų ir gilių, kaip ir visos naujienos.

IMG 12jj9 2

Ir baltai pilkos. Ne naujos – amžinos.

IMG 118uu9{jcomments on} 

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00