Coofle

DSC05463

Šiandien dar apie vieną būdą įveikti sąstingį galvoje. Nėra savų idėjų? Visada galima nusipirkti svetimų! Svarbiausia nesustoti. Mano mylima dizainerė Kate Davies kaip tik mano idėjų sausros metu paskelbė naujo megztuko aprašymą iš savo tvido – lygiai toks pats ir sudėtimi, ir spalvomis Isager Tweed gulėjo lentynoje per ištiestą ranką. Neutraliame fone sukomponuoti tokių vasariškų spalvų raštai, kad viskas man tą pavasarį į vieną tašką suėjo – spalvos jau kalba apie saulėtas šiltas dienas, medvilnė dar nekalba nieko, užtai šiltas, bet švelnus tvidas labai tiks vėsioms vasaros dienoms. 

DSC05469

Dar vienas šio mezginio pliusas buvo raštų derinys su gana dideliais lygaus mezgimo plotais, kurie puikia ėjosi tiek darbe, tiek kelionėse, tiek tuomet, kai pavargusi galva atsisakydavo ne tik kurti, bet ir svetimą kūrybą įdėmiai sekti.

DSC05474

Viskas, tiek raštai, tiek lygus mezgimas, turėjo vieną tikslą – per rankas išjudinti galvą. Visi esam patyrę, kad apetitas atsiranda bevalgant.

DSC05476

Nuo savęs šen bei ten pabarsčiau jau pasibaigusių Rowan Fine Tweed kamuoliukų intarpų, kur truputuką pritrūko originalaus siūlo ir nemezgiau visko nuo apačios, kaip buvo nurodyta, tik kūną. Rankovėms užsidėjau akis ant pagalbinio siūlo ir tada jau jas mezgiau žemyn pačioje pabaigoje – taip lengviau buvo numatyti ilgį. Visa kita – pagal receptą.

DSC05478

Praėjo karantinas, įtampa ir dingo idėjinės dykros, o megztukas liko. Ir pačioje vasaros pradžioje, kad visą sezoną džiaugtis galėčiau!

DSC05482

Papozavau pati dėl tvarkos, nes sau ir mezgiausi, paskui aprengiau gražesnę savo dalį:),

DSC05484

kurią per prievartą kaime išsitempiau pasivaikščioti, o kad nebūtų nuobodu, grįžom kitu (aplinkiniu;)) keliu. Pliaupiant lietui, kai galvas dangui nulenkusios akis pakeldavom tik miglose vildamosis įžiūrėti savo namą (ir pagaliau atsisėsti!), vietoj jo išvydom laukuose štai tokio grožio spalvotą bičių miestą.

DSC05487

Tokios vietos megztuko fotosesijai praleisti negalėjom:).

DSC05492

DSC05500

DSC05502

DSC05506

DSC05507

DSC05511

Megztukas megztas iš Isager Tweed Sand, Topaz, Denim, Navy, Lemon, Moss ir Bottle Green, modelis – „Coofle„.{jcomments on}

1 komentaras apie “Coofle”

  1. Atgalinis pranešimas: Miškas ir smėlis – mezgimo zona

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00