Megztukai-paveikslai

Schoppel-wolle Wunderklecks siūlai yra skirti visų pirma kojinėms, todėl sudėtyje turi poliamido ir dažomas ~ 20 cm pločio megzta juosta (tokia plius minus yra kojos apimtis). Kaip ir visi kojininiai siūlai, toli gražu neapsiribojantys vien kojomis, šie yra ypatingai ne išimtis. Visi, skirti kojinėms, yra dažomi prisitaikant prie kojinei skirto akių skaičiaus ir radikalus jo pakeitimas ne visuomet išeina į gražumą (kartais išeina net labai, bet būna visaip;)). Tuo tarpu šie stebuklų kamuoliai yra dažomi rankomis, ne tvarkingais raštais, o meniškom spalvinėmis kompozicijomis, neretai atsitiktinėmis, ir niekada – niekada – negali išprognozuoti, kaip atrodys būsimas mezginys. Užtenka pakeisti vieną skaičių akių sumoje ir jau spalvos kitaip klostysis. Labai gera žinia yra ta, kad gali tą skaičių keisti labai radikaliai – paveikslas bus kitoks, bet bus gražus ir… bus paveikslas.

IMG 022iird7

Šis siūlas vienodai yra mylimas ir kojinių mezgėjų, ir renkamasis kitiems daiktams. Kuo toliau, tuo labiau mezgėjus gundo šis lengvai nenuspėjamas siūlas. Kaip du spalvynai atrodo megztukuose, turite progą pamatyti šiandieną:).

IMG 02jj31 2

Abu panašaus fasono, megzti lygiu raštu, nes ko jau ko, o raštų čia tikrai netrūksta;).

1-IMG 02ff68

Užtat iš to paties gamintojo spalvingo krepšelio baktusiukas – labai labai į kompaniją;).

1-IMG 02gg61

Daivos Palionienės megzti megztukai ir skarelė. Megztiniai megzti iš Wunderklecks 2147 (Skystas mėlis) ir 2140 (Žolynų ragana). Baktusas megztas iš naujojo Edition 6.0 2399 (Rozetė).{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00