Stegosaurus Nr.2 ir Nr.3

Praeitais metais prieš pat dvispalvio angliško stulpelio kursus gimė Stegosaurus Nr.1.  Nė metai nepraėjo ir šeimynoje atsirado mažų dinozauriukų, dydžiu ne tik pavijusių, bet jau ir tėvus pralenkiančių:).

IMG 8742 2

Saulės Stegosaurus gimė labai panašus į mamą;). To paties kritimo ir to paties minkštumo, tos pačios sudėties – alpakų ir merino vilnos derinio. Skiriasi tik spalvos, kaip ir vaikams dera. 

IMG 8746 2

Kai gražuolio viena pusė raudonuoja, tai nugaros šeriukai nusidažo melsvai – nuo šviesaus iki tamsesnio pilkai elektrinio atspalvio.

IMG 876564

Panorėjus išversti kailį, galima pademonstruoti pasauliui savo melsvąją pusę. Su raudonais dryžiukais:).

IMG 300yy5

Aušros Stegosaurus iš tėvų paveldėjo tik formą ir dryžiukų raštą su nugaros bangelėm. Spalvą, panašu, iš kaimyno Rowan Fine Tweed, kuris kaip tik prie to rankom dažyto merino gulėjo.

IMG 3rr008

Kaimynas buvo ryškiai rožinis, bet patekęs į subtilių pereinamų spalvų estiškos vilnos kaiminystę, kiek prislopo. O kad abi sudedamosios dalys yra labai lengvos ir šiltos, tai šis dinozauriukas, panašu, visai be vargo išgyvens lietuvišką žiemą, ar ne, Aušra?;) O kam rūpi sužinoti, kaip stegosauriukai veisiasi, kviečiame šį savaitgalį į kursus. 

IMG 30rr09

Pirmoji skara megzta Saulės V.Special Merino Lace 18 su Drops Alpaca 7120, 7139,6309. Antroji skara megzta Aušros GrigelionienėsRowan Fine Tweed 387 su estiška Aade Long 8/2 artistic vilna. Modelis – „Stegosaurus„.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00