Daiva ir estiška vilna

Estiška vilna turi savo ištikimų gerbėjų ir ji žino, jog tikrai to nusipelnė. Kai tik ji nustoja mus graužti, lieka vieni pliusai – ši vilna yra šilta, lengva, puikiai nešiojasi ir yra labai graži. Ko daugiau reikia galvojant apie naujus megztukus?

11 medium

Daiva mezga ne tik megztukus, daugiausia ji mezga riešines, šioms tai tik merinas, mezga skaras, ir iš estiškos vilnos, ir iš lino, ir iš kitokių siūlų. Ir mezga megztinius, o šiems estiška vilna yra pasirinkimas numeris vienas:). Prie megztinių galime priskirti ir garsiąją Still Light tuniką, pirmąjį Daivos mezginį nuo viršaus, prieš kurį ji sakė: „Aš tai niekados”, o po mėnesio: „Tai taip lengva!” (Čia pastaba toms, kurios sako pirmąją frazę, kad žinotų, jei imsis darbo, galės netrukus ištarti antrąją.)

100 9193 medium2

Rudeniškų spalvų liemenė turbūt buvo pirmoje pažintis su šiuo siūlu. Ir padrąsinantis kvietimas užmegzti tolimesnius santykius;).

100 9203 medium2

Raudonas uogų spalvų užmestukas jau žaidžia vienspalvės ir pereinamų spalvų vilnos deriniu. Ir raštai keli sudrauginti – stulpelis su tekstūriniu kiauraraščiu.

DSCF1728 medium2

Nešiojamas pačiais įvairiausiais būdais ir progom, jis tapo nepamainomas kelionėse, kur tokio universalo ir reikia. Kad jaustųmeisi ir šiltai, ir patogiai, ir gražiai.

DSCF1769 medium2

Estiška vilna buvo pasirinkta ir dukros megztiniui mozaikiniu raštu.

PB200914 medium2

Baltas fonas tinkamai kontrastuoja su pereinamų spalvų žaliu siūlu, o tamsi juostelė suteikia užbaigtumo.

PB200921 medium2

PB200934 medium2

 Estiška vilna naujausiame Daivos megztuke.

IMG 1831

Ilgu krentančiu kaklu, taip tinkančių prie veido ir prie rudens spalvų.

IMG 1826

Plonas ir šiltas, koks ir siūlas.

IMG 1838

Simetriją užtikrina mezgimas ratu ir vienspalvės priderintos rankovės – be fokusų.

IMG 1844

IMG 1842

Ir kai garsiajam Daivos megztinio modeliui reikėjo draugo prie Noro (jis ten – pagrindinis ingredientas), pasirinkimas buvo iš tos pačios, estiškos vilnos lentynos…:)

20150309 104827

Daivos Kirvelienės mezginiai ir nuotraukos. Visi megzti iš Aade Long 8/2 vilnos. Paskutiniame megztuke estiška vilna suderinta su Noro Silk Garden Lite, modelis – „Practical Arrangement„.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00