Žadėtas megztinis

Kol nesulaukiau klausimų iš skarų parado, skubu su atsakymu – štai tas gražusis megztinis, tuomkart pasirodęs antrame plane.

IMG 6926

Būtent prie jo prisiderinusi buvo trumpų eilių skara.

IMG 6932

Šita nepaprastai graži vyno-mėlyna-pilka estiška vilna pirmą (ir kol kas vienintelį) kartą pasirodė praeitoje siuntoje ir suderinusi su vienspalviu nedažytu šviesiai pilku siūlu Jolanta numezgė labai įspūdingą megztinį.

IMG 6962

Neįprastai apžaistos ir spalvos, ir pati megztinio konstrukcija, ir įdomių detalių netrūksta – visą tą, tikiuosi, nuotraukos papasakos pačios. Aš norėčiau papasakoti apie tai, ko nėra nuotraukose.

IMG 6965

Nemėgstu apie tą virtuvinę dalį pasakoti, nes nematau iš tiesų jokio skirtumo, per kiek laiko ir kokiomis pastangomis gimsta kūrybiški dalykai. Žinoma, smagu, kai pasiseka ir, kaip sako pati Jolanta, „kai einasi, tai ir einasi”. Bet kartais taip nesieina, o idėja vis tiek turi gimti ir mes turime būti kantrūs ir išvermingi. Ir nuo to ji nei kiek ne blogesnė už tą lengvai atėjusią, ji turi kitą kelią. Panašiai į pasaulį ateina vaikai…:)

IMG 6969

Mano šitas lyrinis nukrypimas gali keistai pasirodyti prie tokio gražaus megztinio, taip žaismingai sumodeliuoto, dailiai suderinto, taip tinkančio, bet jau rašydama girdžiu taip dažnai išsakomus komentarus: „Kaip tas ar anas gražiai mezga, ką aš ten, to nemoku, ir tas neišeina, nesugebu derinti spalvų ir išvis toli man iki tokių megztinių…” Todėl visų nekantriųjų paguodai truputį praveriu virtuvės duris, kad iš verdančių puodų ar prieskonių indelių pasisemtume drąsos, kantrybės ir atkaklumo savo idėjoms.

IMG 6972

Mes matom gatavą megztinį, bet nematom spalvotų juostų, kurias Jolanta išmezgė kaip juodraštį, kad pažiūrėtų, kaip skleidžiasi naujas spalvynas. Nematom jos rymančios prie estiškos vilnos lentynų, traukiančios vieną sruogą po kitos, kvestionuojančios pirmą pasirinkimą, ieškančios dar tobulesnio, dar labiau tinkančio derinio. Nematom jos lengvo ir žaismingo požiūrio į visus kelius ir klystkelius ieškant pačios geriausios linijos rankovių stulpeliams pereiti į nugaros kaklą… Pavykęs rezultatas teįkvepia ir padrąsina. Smagių mums viso kūrybinio kelio etapų!

IMG 6975

Jolantos Vainutienės megztas megztinis iš estiškos Aade Long 8/2 vilnos artistic ir natūralios šviesiai pilkos. {jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00