Short Rows Shawl

Kaip jau penktadienį minėta, šiandien pasirodo visos numegztos ir nufotografuotos skaros, kurių receptą Anna atskleidė savo šios vasaros kursuose.

SRS 2 2 medium2

Pradedam nekonkursine programa – pačios dizainerės dar viena linine skara, mat mėlynoji liko pas mus MZ…

SRS 2 5 medium2

Lininis pavyzdys įkvėpė daugelį mezgėjų.

IMG 6699

Daiva nusimezgė šią skarą per dieną ar porą po kursų. Kai gavau jos laiškelį, jog turi klausimų ir nori pasirodyti su mezginiu, savaitgaliavau kaime ir net nelabai supratau, kurių metų kursų rezultatą pamatysiu, šie tik tik baigėsi…;)

IMG 6705

Dailios spalvos prie vasarinės suknelės. Pečiams ir kaklui pridengti, o reikalui esant ir papildomos spalvos akcentą aprangai suteikti:).

IMG 6708

Irenos lininė skara – prie jos suknelės spalvų:).

IMG 53m09

IMG 5385

IMG 5421

Sigita savo lininėje skaroje pasinaudojo universalia skaros konstrukcija, kiekvieną segmentą megzdama ne skirtinga spalva, o skirtingu raštu.

IMG 7380

Elegantiška vienspalvė skara atrodo turtinga ir puošni.

IMG 7383

Raštus skiria pora ripso juostelių, o skaros centre trumpų eilių žingsnis pailgintas, kad centras lygiai užsiapvalintų.

IMG 7392

Šioje lininėje skaroje pažaista ir spalvomis, ir skylutėmis.

20171001 190711

Dvi pagalbininkės demonstruoja ir skaros formą, ir nemenką dydį:).

20171001 190736

Šiam modeliui labai tiko ir greitai spalvas keičiantys kojininiai siūlai. Vienas kamuoliukas garantuoja spalvinį vientisumą, o trumpos eilės labai gražiai perėjimus suskaido ir pabrėžia.

IMG 015j3

Viršutinėje nuotraukoje Audronės skara tik kelia sparnus,

IMG 6949

kad dailiai nutūptų ant jos kaklo,

IMG 6952

pademonstruodama, jog gali būti nešiojama ir taip – kaip šalikas, galus perkišant per perlenktą kilpą.

IMG 6953

IMG 6958

Ne tokiais trumpais estiškos vilnos perėjimais, pridėjus šviesiai pilką siūlą, pažaidė ir Jolanta.

IMG 6930

Jos skara šilta ir jauki. Į komplektą megztiniui, į kurį, neabejoju, atkreipėte dėmesį. Jis bus parodytas atskirai ir greitai – pažadu!

IMG 6933

Apatinė nuotrauka – užkulisiai. Pastaruoju metu, jei yra galimybių (t.y., žmonių), einu mezginių fotografuoti ne viena, o su pagalbininkais. Turiu pasakyti, kad į kadrą pagauti pagalbininkai man patinka ne mažiau nei mezginiai ir ateityje, galvoju, visai gražus ciklas užgimtų. Nukrypau…

IMG 6937

Jolanta demonstruoja dar vieną šios pailgintos skaros nešiojimo būdą – užrištą gaideliu.

IMG 6943

Ne vienai mezgėjai šis modelis taip greitai ir smagiai mezgėsi, jog iki šios dienos jos gali pademonstruoti net kelis variantus.

IMG 7305

Pirmoji Kristinos skara iš lino – jog mėgstamų violetinių atspalvių.

IMG 7309

Šitą nuotrauką rodau, nes esu labai savimi patenkinta, kad pavyko įgyvendinti Kristinos norą rodyti skarą, ne ją. Skara ryški, o besišypsanti autorė fone…

IMG 7320

IMG 7322

Antroji jos skara – iš Sirri vilnelės.

IMG 7683

Pirmas variantas buvo kaip ir lininės numegztas geromis akimis ir nuskersavo. Nepavyko mums įtikinti, kad įstriža centrinė linija – tiesiog įdomesnis dizaineriškas sprendimas.

IMG 7684

Kristina ją visą išardė ir permezgė ripsu.

IMG 7693

Antrą skarą numezgė ir Jolanta,

IMG 7418

apžaidusi ilgai grojančius Zauberwolle melanžus.

IMG 7420

Darbo ir galvojimo buvo,

IMG 7424

bet rezultatas tikrai neeilinis!

IMG 7426

IMG 7430

Neatsispyriau pagundai ir aš. Į konkursą nepretenduoju, tik pasirodau dar vieną (ir ne paskutinę;)) pagal šį receptą megztą skarą. Islandiška Plotulopu susidraugavo su estiškos 1 gijos vilnos melanžu.

IMG 6549

Pabandžiau padidinti centrinį trikampį, tuomet skara labiau skara nei šalikas, tik pailgintais galais. Lygų tamsiai pilką pagrindą suskaidžiau skylučių juostom, jos pasikartoja ir trumpų eilių segmentų sandūrose, ir gale. Vąšeliu nunerti pabaigos pumpurėliai tas skylutes pakartoja kaip pozityvas negatyvą.

 IMG 6544

Labai džiaugiuosi tokiu gausiu skarų derlium, bet kažkoks negeras jausmas man kužda, ar nebūsiu ko pamiršus. Jei neradot savo atsiųstos skaros, nepykit, brūkštelkit man ir aš tuoj pasitaisysiu. O kas dar ruošiasi siųsti nuotraukas, laukiam iki vakaro, kol nykštukas grįš iš mokyklos traukti burtų…

IMG 6616

Visos skaros megztos pagal tą patį modelį – „Short Rows Shawl„. Pirmoji megzta pačios dizainerės Annos Verschik iš mūsų lietuviško 4 gijų lino. Iš to paties lino raudonų atspalvių megzta ir Daivos Kirvelienės skara. Melsvoji lininė – megzta ir fotografuota Irenos Šalnienės. Tamsiai pilko lino skara megzta Sigitos Janušonienės. Marga lininė skara su skylutėmis megzta ir fotografuota Saulės V. Melsva skara iš Crazy Zauberball 2099 megzta Audronės Steponaitienės. Vynos spalvos skara megzta Jolantos VainutienėsAade Long 8/2 artistic. Kitos dvi skaros megztos Kristinos Mickevičienės. Pirmoji iš mūsų 4 gijų lino, antroji – iš Sirri 5/1 artistic. Melanžinė skara megzta Jolantos ŽilinskienėsZauberwolle 1508 (Šešėlis) ir 1507 (Rudens vėjas). Maniškė megzta iš islandiškos vilnos Plotulopi 9103 ir Aade Long 8/1 artistic (Red I, Lamb).{jcomments on}

IMG 7783

Istorijos tęsinys (tikiuosi, pabaiga dar toli toli, už daug naujų gražių skarų…;)). Sudėliojom visų vardus skaros forma ir nykštukas užtikrintai siekia pirmojo prizininko vardo.

IMG 7784

Irena Šalnienė laimi dizainerės Annos Verschik pasirinktą modelį – VALIO!!!

IMG 7785

IMG 7786

Antras prizas – mezgimo žymekliai –

IMG 7787

tenka Sigitai Janušonienei. Laukiam MZ:)

IMG 7789

Ačiū širdingas Annai, visoms dalyvavusioms, sveikinimai laimėtojoms ir visoms pabaigusioms. Iki kitos vasaros;)!

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00