Trys megztiniai iš Plotulopi

Žadėti megztiniai iš Plotulopi tam jautimuisi taip, kaip reikia:). Du – populiarūs ir mėgiami modeliai, vienas – labai originalus ir ypatingas. Ypatingas ir pats siūlas, į kurio komplektą prie šilumos, lengvumo, pūkutumo įeina ir nagučiai. Drėks jie jums odą ar slėpsis tarp pūkuotų pagalvėlių kaip kačiuko letenėlėje, negali numatyti iš anksto, todėl neatmeskite šio siūlo nepabandę. Nemažai jautruolių atsiprašė…:)

IMG 9097

Annos Verschik modelį „Ten Stitches Sweater” labai rekomenduoju visiems, kam reikia klasikinio ir stilingo bei pakankamai minimalistinio megztinio visais gyvenimo atvejais. Jis yra puikus laukas žaidimams spalvomis, ką iškart suprasite, palyginę čia matomą spalvotą ir linksmą megztinį su išlaikytu originalu. Nuo savęs aš jau pridėčiau kokius du skaičius (tai yra pridėdinėčiau ne 10, o 12 kartų), čia jau kas kokią figūrą atsinešė į šią žemę. O Ireną priimam į savo seserišką būrį:).

IMG 9093

Originalusis:

 IMG 1314

Stambiom gerų ir išvirkščių juostom megztas megztukas taip įmantriai žaidžiantis suėmimais ir pridėjimais, kad iš pirmo žvilgsnio primena natūralius gamtos raštus – upės ribuliavimą, medžio rieves ar šakas…

IMG 1315

Rankovės megztos neįprasta kryptimi, žaismingai paįvairindamos pagrindo ritmą, ir laipsniškai pereina į pirštinę su skyle nykščiui šoninėje siūlėje.

IMG 1321

Akies nerėžiantis sagų skirtingumas dar labiau paryškina lyg ne žmogaus, o pačios gamtos sukurtą daiktą, kur simetrija nėra pagrindinė vertybė.

IMG 1316

IMG 1323

Trečias megztukas – vėl šių dienų patogumas, mezgimas pagal aprašymą. Vienas populiariausių modelių, ne kartą rodytų ir MZ dienoraštyje iš pačių įvairiausių siūlų – „Redy„.

IMG 05n25

Plotulopi vilna neatitiko prašomo storumo, o dvigubinti jos nenorėjau, siūlas ir taip šiltas. Tai pridėjau daugiau akių, bet kadangi sunku iš pat pradžių besimatuojant numatyti pabaigą, o aš vis didinau ir didinau, iš pradžių pasiekiau XXL, paskui pridėjau dar nuo savęs, taip labai bijojau nenumažinti;), tai kaip matot, nenumažinau.

IMG 051k1

Megztiniui naudojau tris mėlynus (mėgstamiausia mano draugės, kuriai skirtas šis megztinis, spalva) atspalvius, sujungimo vietoje padryžuotus po eilutę. Dar sugalvojau, kad prie jo būtinai reikia „Sutvėrimų” sagės. Kaip tik prieš Kalėdas turėjo vykti nedidelė mugė, viskas klostėsi pagal planą… Kabliukas tik, kad aš norėjau ne šiaip sagės, o su žuvim. Nežinau, kodėl taip sugalvojau, net nesvarsčiau, tiesiog žinojau. Ateinu aš prie sagių stendo, žiūriu kaip ožys į naujus vartus, neplaukioja ten žuvys nors tu ką. Ir kiek bestovėčiau ir bežiūrėčiau, neatplaukia ir viskas. Pagaliau išdrįsau kažką pamykti iš skyrelio: „O, kiek čia visko daug! O gal dar ko turite?” (cituoju šeimininkės papasakotą prieš mane buvusios pirkėjos kalbą). Pasirodo, turi dar porą sagių, bet mažos, tai neištrauktos į dienos šviesą. Taip, tarp jų manoji, su žuvim.

IMG 05n33

Spalvotom juostom megztas Irenos Šalnienės megztinis, modelis – „10 Stitches Sweater„, siūlai – Plotulopi 1425, 1427, 1431, 1432. Antrasis megztinis – Daivos Janavičienės, megztas iš Plotulopi 0014, sagos – Union Knopf. Mėlynas megztinis su žuvimi megztas iš Plotulopi 0098, 1431, 0118, modelis – „Redy„.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00