Brolis dvynys

Vienodi daiktai – įdomus dalykas. Jie tave lyg su kuo suriša ar sujungia. Kodėl taip trokšta vienodų daiktų broliai ir sesės? Kad parodytų visiems savo artumą. Mes su drauge kadaise turėjom abi vienodas striukes. Eidavom šalia kaip dvi laimingos sesutės, kurių tikrame gyvenime nei viena neturėjome.

IMG 8996 medium2

Nenustebkit, išvydę Kaune „bevaikščiojantį” vilnietiško megztuko brolį-dvynį:). Ir nepulkit nieko nurenginėti – pirmasis megztukas tikrai pats nenukeliavo 100 kilometrų. Ir skiriasi jis nuo kauniečio taip, kaip skiriasi tikri dvyniai. Jie vienodi tik praeiviams, atidžiai neįsižiūrintiems ir nepastebintiems. Artimiesiems – jie dvi skirtingos asmenybės. Mylinti mama ras daugiau skirtumų nei panašumų…

IMG 9003 medium2

G surašė visus skirtumus savo pastabose, o kadangi ji taip pat puikiai rašo, kaip ir mezga, perduodu žodį jai, savo naujai įsitaisytai sesutei:).

IMG 9032 medium2

Jei norite išsivaizduoti kažką TIKRO – spalvas, faktūrą, tikrą jausmą liečiant siūlą ar jau gaminį, begalinį malonimą mezgant, estetinį sruogų vaizdą, gerą pakuotę, nepriekaištingą siūlo kokybę, visa tai – PLOTULOPI.

IMG 8571 medium2

Megzčiau ir megzčiau visas PLOTULOPI spalvas… Ir o taip, jis TVIRTAS! Kitą vertus, jei mezgant prisėdote ir lėtai tempėte siūlą ar ant sruogos atsigulė katinas, tai tikrai nutrūks, bet jūs gražiai sudėsite galus ir neliks nė menkiausios žymės. Jei įdomu, man šio mezgimo metu siūlas trūko 5-6 kartus, bet visa tik dėl mano kaltės ir tik mezgant pirmą penktadalį mezginio, toliau nebetrūko, nes mes prisitaikėme vienas prie kito, matyt. Ir dar, jau perkant prie manęs priėjo moteris ir nepatikliai pavarčiusi sruogą klausė to paties – ką manau, ar tai tvirtas siūlas? Buvau apsirengusi su savo Paukščių megztiniu ir, matyt, labai patikima, kad kompetetingai atsakyčiau į tokį klausimą. Deja, man irgi kažkur kirbėjo mintis ir aš labai atsargiai jau buvau pabandžiusi truktelėti galiuką siūlo į priešingas puses – siūlas tikrai tvirtas. Tą ir atsakiau moteriai.
Ir jei ką blogai numezgėte – siūlas tikrai normaliai išsiardo. Aš numezgiau apie 18-20 cm megztinio rudos spalvos, pamačiau, kad per platu ir išardžiau. Išardžiau ir permezgiau tą patį siūlą. Jei nutrūko kur, pasikartosiu – sudedate galus ir mazgo nė kvapo. Man tai labai patiko.

IMG 8548 medium2

Aišku, perkant išvarčiau visas PLOTULOPI lentynas, labai nepatogu, aš atsiprašiau, bet labai norėjau spalvų, ne bet kokių, o tinkančių spalvų, po to nebeapsisprendžaiu dėl modelio ir t.t. MODELIS gulėjo lentyna žemiau. Tereikėjo prisidėti prie veido ir suvokti, kad nieko nebereikai galvoti , tik kopijuoti. Dukra pritarė 100 proc. Ir abi užsigeidėm to paties megztinio. Ir galiu pasakyti vieną, kad tos TIKROS spalvos, jos tinka visos, nepriklausomai nuo žmogaus tipo. Jūs galbūt pastebėjote, kad užėjus į gerų drabužių parduotuvę jus pasitinka kažkokios įpatingos spalvos – visos tinkančios ir visos gražios . Ir net tos vadinamos „negražios” spalvos ten būna gražios. Taigi dabar, kai aš mažais žingsneliais bandau pereiti prie žalių spalvų ir atspalvių (o rūbų ir siūlų realybėje jų, deja, nėra tiek daug kiek mėlynų) – tai su PLOTULOPI man pavyko.
Nesu gyvenime kopijuotoja, jei ko jau ir noriu lygiai to paties, su laiku paprastai greitai praeina. Bet štai gavau leidimą kopijuoti megztinį ir tai padariau 100 proc., tik su minimaliais pakeitimais. Pagalvojau praktiškai – gyvename ne viename mieste ir niekas nesugaudys, kad lyg, atrodytų, vieną megztinį dalinamės, o jei dar prisiminus mano dukros susižavėjimą, tai jau nebe dviese, o trise. Galvoju, o gal visai smagu žinoti, kad kitam žmogui taip viskas patiko, kad dabar kaip dvynys kažkur vaikšto. Svarbu, kad ne šalia, ne tose pačiose gatvėse šmėžuoja…

IMG 9001 medium2

Megztinis atitenka man, dėl dydžio :). Bet iš tų 4 sruogų liko siūlų dar vienam 🙂 😉 S dydžio. Savo jau sėkmingai nešioju. Patinka viskas. Ir neatsidžiaugiu spalvų natūralumu.

20151016 120737 medium2

Mano pakeitimai, kurie man patiko:

1) Apykaklę dariau ne ilgą, o nedidelę ir dvigubą, perlenkimo vietoje išmezgiau išvirkščių akių eilę;

2) nuo pažastų nuleidimus dariau, kad jie eitų ne spirale, o tiesiai: padalinau visą mezginį į 8 dalis, t.y. vietas kur bus siaurinama ir siaurinau kas 3 eiles – vieną kartą sumezgant akis prieš pažymėtą akį, kitą kartą už jos. Tokiu būdu siaurinimo linija eina tiesiai.

20151016 120706 medium2

G megztas, fotografuotas ir aprašytas megztukas. Siūlai – Plotulopi 0013, 1422, 004, 0009. Modelio idėja – „Ten stitches sweater„. {jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00