Noro ryškiausias, pats nuostabiausias

IMG 9218

Jei organizuotume kokius konkursus, šiam naujam Erikos megztukui paskirčiau netikėčiausio derinio prizą.

IMG 9199

Rodos, kas čia netikėto – sudėti ryškų margą siūlą su juodu? Triskart CHA! Noro siūlai MZ lentynose jau tiek metų, kiek pati parduotuvė, bet iki šiol visi stengėsi visai kaip šį siūlą apžaisti. Priderinti panašius atpalvius, suderinti tarpusavyje kelias spalvas, įvairiais kitais siūlais praskiesti ir prislopinti tą spinduliuojantį ryškumyną, kad jis kiek nusileistų ant žemės ir įsipašytų į mūsų įprastą garderobą. 

IMG 9202

Erika pasielgė kaip peliukas Stiuartas Litlis, sakęs, jog Pietus gali pasiekti ir eidamas į Šiaurę – Žemė juk apvali! Galima Noro spalvas imti prislopintas ir dar labiau jas pridengti, o galima ten pat ateiti priešinga kryptimi, imant turbūt pačią ryškiausią Flower Bed spalvą ir ją suderinus su didžiausiu įmanomu kontrastu – juoda.

IMG 9204

Visai tuo nenoriu pasakyti, kad Erikos megztukas neryškus. Kiek Noro siūlus maskuotum, dengtum ar slopintum, žodžių iš dainos neišmesi ir jis bet kokiu pavidalu bus ryškus, garsiai kalbės ir trauks visų akis. Tiesiog ji numezgė tokį pat nešiojamą, pritaikomą ir neiškrentantį iš konteksto drabužį eidama priešinga kryptimi. Tik pažiūrėkit, kaip dailiai juodos juostelės suskaidė Noro margumus, kaip gražiai susiderina kelios spalvos viename plačiame dryžyje (ypač tas ryšku kūne, kur daugiau akių ir greitesni spalvų perėjimai) ir kokios gražios tos ryškios spalvos visumoje, kur jos susilieja bendram skambesy kaip gėlių žiedai pievoje.

IMG 9219

Negalėdama atitraukti akių nuo tokio efektingo spalvinio sprendimo, visai neatkreipiau dėmesio į modelį, o jis to tikrai vertas! Patogus ir pritaikomas megztukas užmestukas – erdvė tiek žaidimams su spalva, tiek nešiojimo variantams. Galima abu skvernus susisiausti, galima palikti žaismingai nukabusius. Modelis visiems metų laikams ir daugelio spintoms. Ir santūrioms, ir drąsioms:). 

IMG 9208

Erikos Martinavičiūtės megztas megztukas iš Noro Flower Bed 187 su priderintu juodu siūlu, į kurį savo gėdai neatkreipiau dėmesio (estiška vilna 8/2 ar Drops Merino Extra fine?), modelis – „Caramel{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00