Universalusis moheris

Šios talentingos ir sumanios mezgėjos moherinį užmestuką jau matėte. Šiandien daugiau darbų iš abiejų (ir nešiotojos, ir mezgėjos) labai mėgstamo spalvoto Rowan moherio. 

IMG 5923

Mezginiai iš šio siūlo yra lengvi kaip pūkas, šilti kaip tų pačių pūkų antklodė, puošnūs ir labai gražūs. Jie puikiai tinka bet kuriuo metų laiku, o ypatingai dabar, kai nesupranti, ar šilta, ar šalta, kai daug keliaujam ir nenorim apsikrauti (bet ne komforto sąskaita;)), yra tiesiog nepamainomi.

IMG 5909

Tunika megzta išilginiais dryžiais, kad figūra grakštesnė atrodytų. Vėl nepaprastai vykusiai suderintos kelios spalvos. Rankovės gimė iš pabodusio šalio. Išardytas, sutvarkytas ir permegztas siūlas kaip naujas, neatsikirsi nuo vidurio!

IMG 5916

Kitas daiktas – taip pat pataikytas sudryžuoti išilgai, bet daug mandresnės konstrukcijos.

IMG 5922

Stačiakampis susiūtas paliekant skyles įlysti, galvai ir rankoms. Neišmanantiems pradžioje ne taip lengva net susigaudyti, kur ką kišti :). 

IMG 5918

Lendi pro platesnį tarpą, galvai paliktas kuklesnis, kad užmestukas nuo pečių nekristų. 

IMG 5920

Žaliam gražuoliui teko be kūno pagulėti ant žolės ir pakabėti ant tvoros. 

IMG 5926

IMG 5930

O su kitu, spalvotu, skirtu dukrai, pozuoja Jurgita. 

IMG 6033

Ir rodo, kaip ant žmogaus neįprastai ir gražiai atrodo.

IMG 6035

Tokį įsimesit į krepšį ir išsitrauksit atvėsus tiek prie džinsų, tiek prie puošnios suknelės. 

IMG 6040

IMG 6047

Lidijos Vakaliuk megzta tunika ir užmestukai. Tunika megzta iš Rowan KidSilk Haze Stripe 202 (Prieblanda) ir 359 (Kaštonas). Užmestukai megzti iš Rowan KidSilk Haze Stripe 357 (Avokadas) ir 205 (Cirkas).

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00