Thomas

730B3583

Kaip jau minėjau, užmestukai iki šiol nepraranda savo populiarumo, nes yra įdomus ir universalus drabužis. Šiandien dar vienas. Nuotraukose – ne Rūta, bet braižas lengvai atpažįstamas;).

730B3587

Spalvotą estiškos vilnos sruogos Rūta pataršė pagal savo poreikius, iš tos pačios spalvos išgaudama ir foną, ir kontrastingas ripsinių akių juostas, nukeltomis akimis padalintas į mažus balionėlius:).

730B3593

Dažniausiai tokio tipo megztiniai, nuotraukose ar dar mezgami ir stebimi, patraukia kitų mezgėjų dėmesį savo siluetu ir užmestukų grandinė įgauna dar vieną narelį, tinkamos spalvos ir patikusio rašto.

730B3590

Rūtos mezginys patraukė dėmesį pirmiausia savo… spalvomis. Siūlams gulint sruogose dažnai sunku numatyti, į kokią gražią (ar ne, bet dažniausiai gražią) seką susidėlios mezginyje spalvos. Visą vakarą į Rūtos mezginį žiūrėjusi turbūt daugiau nei į savo, Rimutė nužingsniavo tiesiai prie estiškos vilnos lentynos. Toji, deja, „pradžiugino” tik viena sruoga. Teko skubiai apieškoti visus mažus dovaninius rinkinukus – ten taip atsirado tos pačios spalvos šisbeitas.

DSC 1248

Neilgai trukus jau galima buvo grožėtis savo mezginiu, dabar – ir megztiniu:)).

DSC 1254

Rima taip pat perkomponavo spalvas savo nuožiūra, tik ne raštui, o širdį džiuginančiai simetrijai.

DSC 1252

Siūlų rinkimas vyko ketvirtadienį, dalyvaujant visai kompanijai. Tam ir egztistuoja mezgimo draugės, kad niekad viena kitos bėdoje nepaliktų. Humanitarinė atkeliavo iš kažkurios „vietinės parduotuvės”, tik šie pasirodė besą kitos dažymo partijos ir skyrėsi. Megztukui užteko pirmosios dozės (~280g), o iš antrosios – tuoj bus skara. Nes patikusios spalvos daiktų negali būti per daug:).

DSC 1262

Pirmasis megztukas megztas Rūtos Juzėnienės, marti nešioja, o sūnus fotografuoja:). Antrasis megztas ir fotografuotas Rimos Daugėlienės. Siūlai – Aade Long 8/2 artistic (Thomas).{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00