Moheris šventiškai

Smagios šventiškos nuotraukos pirmadienio rytui praskaidrinti ir moherio temai pratęsti.

1-IMG 7107

Moherinės suknelės taip pat niekam pristatinėti nereikia. Klasika ant podiumų ir neretoje spintoje. Auksarankių mezgėjų ar esančių šalia jų:).

1-IMG 6757

Tinkanti visom progom ir beveik visiems metų laikams. Lengva, nereikalaujant ypatingos priežiūros, šilta, krentanti, puošni… (pratęskit gerumų sąrašą patys:)).

 

1-IMG 6807

Ši, tokia lengva, plazdanti ir žiedais besiskleidžianti lengvybė, numegzta, rodos, vienu prisėdimu, deja, iš pat pradžių taip sklandžiai neišsiskleidė. „Smulkmena” – modelio aprašyme pateikta saulės kliošo (sijono) schema prasideda nuo poros akių, tai yra, sijonas turėtų prasidėti ne nuo liemens, o nuo vieno taško… pilvo viduje. Po sumegztų penkių kamuoliukų moherio (turbūt tiek vėliau reikėjo visam sijonui:)) ir kokių 7 cm neįtikėtinai tankiai susiraičiusio ir vos betelpančio ant virbalų mezginio, visas klubas įsijungė ir vieningai nusprendė – ardyt! Moralas – labai atidžiai peržiūrėkit lietuviškus mezgimo žurnalus prieš pasirinkdami mezgimui modelį. Šis atvejis – ne pirmas ir ne antras, ir visi jie pasitaikė rimtoms ir patyrusioms mezgėjoms. Kol atsekėm, kas ne taip, ir siūlų, ir laiko, ir nervų buvo išeikvota… Galbūt kaip kuriais atvejais daryti bet kaip yra geriau nei visai nedaryti, bet susidūrus su tokias erzinančiais pavyzdžiais, man taip norėtųsi, kad juos narpliotų tas, kas tuos aprašymus parengė ir išleido. Aš net galvoti nenoriu, kiek mezgėjų tiesiog numetė nepavykusį darbą šalin, kiek naujokų atvėso nuo mezgimo iš viso…

1-IMG 6896

Rimos neatvėsino, ji narsiai išardė kelių dienų darbą, išsiaiškino, kaip perdirbti pateiktą schemą ir marti pasipuošusi išties karališka dovana.

1-IMG 6898

Rimos Daugėlienės megzta suknelė ir iš Rowan KidSilk Haze 595, perdirbta sijono shema iš „Rankdarbių kraitelės” 2013 metų pirmojo numerio. Sūnaus nuotraukos. {jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00