Emerald

Šiandieninis megztukas – labiau megzta palaidinukė nei tikras megztinis, bet megzti jie iš gana storokų siūlų, tai vėsią vasaros dieną sėkmingai sueis už megztinį;).

Emerald

Vaida ir Daiva abi testavo tą patį dizainerės Isabell Kraemer modelį, net siūlus abi buvo pasirinkusios beveik tokios pat spalvos (įtariu ir pavadinimas labai jau toks – nurodantis;)),

Emerald

bet Daiva besisukinėdama parduotuvėje priėjo prie šios pilkai rusvos viskozės su linu ir pasakė, jog va iš šitų siūlų turi būti jos megztukas. Taškas.

Emerald

Modelis (kaip gi kitaip?) megztas iš viršaus be jokių siūlių. Su dailia detale – voriukų eilute – prieky ir nugaroje,

Emerald

kurią storas siūlas gražiai išryškina ir pabrėžia.

Emerald

Ir labai dailia, figūrą pagražinančia užapvalinta pabaigos linija.

Emerald

Emerald

Emerald

Emerald

Ši storoka palaidinė iš vasarinių siūlų greičiausiai bus mieliausia ne per pačius karščius, o tokią dieną, kai anksti ryte išėjus iš namų praverstų ir švarkelis su plonyte vilnone skara ant kaklo. Apie siūtus švarkelius šiame dienoraštyje nieko negaliu pasakyti, o apie skarą dar bus atskira kalba :).

Emerald

Jūros bangos palaidinukė megzta ir fotografuota Vaidos BalaševičiūtėsRowan Purelife Revive 00473, pilkai rusva megzta Daivos GridziuškaitėsLenpur Linen 566, modelis – „Emerald” (dar bus, dabar tik testuojamas).

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00