Entrelac derlius

Kitų kursų – entrelac technikos – rezultatai:)

kaklas

Audronės Steponaitienės megztą kaklą iš Delight 15 demonstruoja geriausias  jos vaikystės draugas:

kaklas

Ir ji pati – prie tamsiai mėlyno alpakos megztinio, kuriame tos pačios spalvos Delight raštas (bus vėliau):

kaklas

Titaniškas darbas – Vilmos Juzelskienės megztinis vyrui:

Vyriškas mezgtinis

Kiek derinta, permegzta, pergalvota – tik ji viena (ir truputį MZ;)) žino,

Vyriškas mezgtinis

bet svarbiausia – rezultatas!

Vyriškas mezgtinis

Šio kaklo (rausvojo) nuotrauka – darbinė, tikrai žinau, kad jis numegztas ir net permegztas. Ir įvertintas kaip per storas…:) O tokiu tapo, kai Edita pradėjo kursuose megzti šia technika šaliką ar kaklą iš tų plonų melsvųjų. Kol kitos ramiai jau kelintą eilę varė, Edita ugnimi spjaudėsi vos pabaigus pirmą ir nusprendė, kad kankintis, kol pasieks geidžiamą rezultatą, tikrai nėra dėl ko. Ir, kad pasijustų gerumas, išsirinko visišką savo siūlo priešingybę – Drops Polaris siūlą. Visos, jau pavargusios intensyviai skaičiuoti ir sekti langelius, mirė iš juoko. Taip ir ši nuotrauka gimė…:)

Radikalus pasikeitimas

Rūtos Matulaitytės megztas šalikas. „Sunaudojau estiškos vilnos likučius nuo dryžuoto nalgar megztinio. Su megztiniu pabijojau fotografuoti, prie pavasarinės avitaminozės ką nors galėtų ištikti šokas nuo tiek spalvų ir formų. Buvau susiuvus į kaklą, bet pasirodė per storas (dvigubas vis tik), tai grąžinau į šaliko būseną. Šildo ir kaklą, ir dūšią.”

Kaklas

Ir – tradicinis burtų traukimas!

Burtų traukimas

Mano etatinis burtų traukėjas šiuo metu labai legomilitaristiškai nusiteikęs, tai ir vaizdai tokie – ginkluoti…;)

Burtų traukimas

Iš vakarykščio mozaikinio mezgimo kursų dalyvių pasirodymo ši iki dangtų apsiginklavusi armija ištraukė Jeleną Šaučikovienę. Mezgimo knyga jos laukia MZ!

Burtų traukimas

Kita, didelė, stora ir labai išsami mezgimo knyga atitenka Rūtai Matulaitytei, šios dienos kursų dalyvei. Valio!!! O Vilmai Juzelskienei už jos grandiozinį entrelac technika įgyvendintą projektą tenka gražūs mezgimo žymekliai. Labai ačiū visiems besimokiusiems, mezgusiems, fotografavusiems, nuoširdžiai tikiuosi, kad naujos technikos pradžiugino ar sudomino jus ir paįvairins turtingą mezgimo galimybių asortimentą. Iki kitų susitikimų!:)

Burtų traukimas{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00