Trys metų laikai: žiema, žiema ir žiema

Dar viena serija tos pačios dizainerės pirštinių: visų trijų porų panašus augalinis motyvas, tik vienas su žiedais, kitas – su lapais, trečias – ir su žiedais, ir su lapais. Modelių originalūs pavadinimai apima visus metų laikus (sutapimas?): pavasariui skirta pirmoji pora „Pavasario žiedai„, antroji pora vasarinė – „Vasaros nakties žydėjimas„, trečioji jungia rudenį su žiema – „Besniegis gruodis„. Mano visos poros gūdžios žiemos laiku megztos žydi tik žieminiais žiedais…:)

Spring Blossom Mittens

Ši žiedų pora man priminė vaikystės sekretus, kai pažymėtoje vietoje atsargiai atkasdavai žemę ir po stikliuku rasdavai lyg paveiksle sudėliotas gėlytes su spalvotais popierėliais.

Spring Blossom Mittens

Tik kadangi gėlės mano iš speigo ir sniego, tai idealiai joms tiko švelnių spalvų „Crazy Zauberball” kamuolėlis, „vos rausvas, vos melsvas…”, kaip sniegas saulei leidžiantis.

Spring Blossom Mittens

Antroji pora, dizainerės priskirta vasarai, mano – pati žiemiškiausia: sniego fone tamsūs augalai.

Summer Night's Bloom

Estiškos vilnos perėjimas, labai nežymus ir ilgas, puikiai tiko subtiliam paspalvinimui, tuo pačiu nesuardydamas bendro tamsaus silueto.

Summer Night's Bloom

***

Summer Night's Bloom

Kurioziškiausia situacija buvo su trečiąja pora, tiksliau su jos pateikimu. Dar nežinodama pavadinimo išsirinkau sudžiūvusias rudenines spalvas augalui melsvame apniukusiame dangaus fone. Paklausiau dizainerės pavadinimo (gavau testuoti tik schemas), ji kaip tik galvojo apie rudenį.

Snowless december mittens

Savo porai taip pat pasirinko kiek kitokias, bet rudeniškas spalvas, klausėsi šios, šios ir šios dainų, gyvendama tokia kiek liūdnoka besniegio vėlyvo rudens nuotaika. Pirštinės mano man panašios nuotaikos, taip pat megztos gruodį, tik va su sniegu tai jau visai kitokia situacija;). Pas mus tuo metu snigo, snigo ir snigo ir aš visai nežinojau, kaip nufotografuoti „Besniegio gruodžio” pirštines, kai pas mus be sniego buvo gal tik namai. O tuose namuose tamsu tamsu, kaip ir turi būti gruodį, kokios ten nuotraukos. Bandėm su Jurgiu rasti išeitį prie plikos sienos, bet ir tai visos pirštinės snaigėm nutūptos.

Snowless december mittens

Išgelbėjo pagaliau (kaip ne kartą gelbėjo nuotraukas;) gerasis daktaras Šabadas. Apsnigtus pečius pavaliau, apsikabinau jį ir greit greit nufotografavom, kol nespėjo vėl apsnigti. Skrybėlės nepavyko apsaugoti nuo sniego, bet jei nežiūri labai įdėmiai, tas sniegas labai į akis nekrenta ;). Apkarpiau, kiek galėjau, kad nesimatytų sniego fone. Tikiuosi, balandžio mėnesį tokių problemų nebebus. Bent jau mėnesio gale.

Snowless december mittens

Visos trys pirštinių poros sukurtos Natalijos Morevos, pirmoji pora – „Spring Blossom Mittens” megzta iš islandiškos Plotulopi vilnos ir Crazy Zauberball 2096 (septintas debesis), antroji pora – „Summer Night’s Bloom” megzta iš estiškos Aade Long 8/2 vilnos, fonas iš natūralios šviesiai pilkos, augalas – iš pereinamų spalvų artistic blue-lila. Trečioji pora „Snowless December Mittens” megzta iš pačių įvairiausių to paties storio galiukų, nes reikiamos Crazy Zauberball spalvos (upės vaga 1660) tą snieguotą gruodį parduotuvėje nebuvo.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00