Vilnius – entrelac technikos bastionas?

Daiva J., pažiūrėjusi vienos entrelac kursų grupės darbus, džiaugsmingai pasiūlė paskelbti Vilnių entrelac sostine. Kadangi toks rimtas sprendimas reikalautų ir rimtų tyrimų, jų nesiėmus jau vien pagal matomus mezginius galiu Vilnių drąsiai laikyti bent jau entrelac bastionu:).

Mėtinis šokoladas

Šia technika Jurga M. numezgė savo sesei, būsimai miškininkei, naują kaklą vietoj praganyto senojo, margojo, idealių profesinių spalvų:)

Mėtinis šokoladas

O Rūta S., nemėgstanti kaklų, bet šalikus, pakartojo tobuląjį Noro ir entrelac derinį:

Noro šalikas

Šiandien šią techniką primenu ne šiaip sau ;). Velykos – paskutinis terminas ir entrelac ir mozaikinių raštų kursų dalyviams pasirodyti. Visi, neatsiuntę nuotraukų (nebaigusių nėra ;))), labai prašom nepamiršti per šventinius rūpesčius, o mes, ridendami margučius, trauksim knygų laimėtojus:)

Noro šalikas

O jei vis dar yra nebaigusių, greit greit sukitės, kad kartu su ateinančiu pavasariu pasipuoštumėte patys, papuoštumėte artimuosius ir pradžiugintumėte ištikimas mezgimo palydoves – kates…:)

Noro šalikas

Kaklas megztas Jurgos Motiejūnienės, siūlai – Big Delight 03, šalikas megztas Rūtos SubačiūtėsNoro Silk Garden Sock S289 ir S313, nuotraukos – autorių.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00