Smėlėtas dangus

Ne tik pusė Lietuvos ir pusė „Ravelry”mirė, matydami Virginijos „Nenužydinčias megztas gėles”. Tokio paties užsinorėjo vyriausia Virginijos dukra, studijuojanti Anglijoje.

Smėlėtas dangus

Tokio pat rašto niekas nemegs iš principo (tas principas vadinasi „neįdomu”), Gabrielė išsirinko sau patikusį iš kultinės latviškų pirštinių knygos. Spalvų pageidavo pastelinių, tik va bėda, Rowan Felted Tweed nėra tokių pastelinių, dar padejavom visos kartu, kaip tas „Rowan” nepatenkina visų pirkėjų poreikių ;). Teko poreikius prie lentynos pritaikyti…

Smėlėtas dangus

Dar Gabrielė pageidavo kitokios iškirptės ir štai – duetas. Ne dvynukės, o dvi sesės (t.y., megztukai-broliukai). Tų pat rankų, panašios ir kartu labai skirtingos.

Smėlėtas dangus

Ir megztukas pas vaiką nukeliavo labai smagiai. Virginija vyko į Londoną, kur abi susitiko ir surengė fotosesiją.:)

Smėlėtas dangus

Gabrielė megztuko nenusiima, o draugės „jį įsimylėję”. Taip ir reikia, kodėl tik mes vieni čia turim mirti?!

Smėlėtas dangus

Kaip visi Virginijos mezginiai, ir šis megztukas „Ravelry” buvo sutiktas garsiomis ovacijomis. Iš visų komentarų labiausiai mane prajuokino pasiūlymas įdukrinti komentatorę. Ne vieną. Toks, sakyčiau, gan malonus būdas greitai pagausinti šeimą ;))

Smėlėtas dangus

Virginijos Sankalienės megztas megztukas dukrai Gabrielei ir nuotraukos. Modelis – pačios kūryba, rašto motyvas iš M.Slava knygos „Latviešu Rakstainie cimdi„, siūlai – Rowan Felted Tweed 177, 157, 160, 175, 165, 167.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00