Frost

Dar vienas mūsų su Inga skonių ir norų susikirtimo taškas, pasibaigęs taip, kaip dažniausiai jie ir baigiasi – aš toliau noriu, Inga nešioja :).

Frost

Šį modelį abi nužiūrėjome naujame Rowan buklete „Frost”, skirtame to paties pavadinimo siūlui. Siūlo šiuo metu nėra parduotuvėje, tai mes greitai sumetėm pakaitalą – Rowan Felted Tweed su plonyčiu moheriu su šilku. Spalvų yra pakankamai ir to, ir to, galima abu suderinti, kad būtų labai panašūs, tik kartu duotų dar turtingesnę ir subtilesnę spalvą nei po vieną, na, lyg ir originalo imitacija. Aš iki šiol svajoju (išsirinkau tą pačią spalvą!!!!), o Inga – štai visame gražume!

Frost

Mezgė jį per pačius šalčius, per patį speigo gražumą ir žibėjimą, mezginys yra toks pats, su plonu melsvu lediniu žvilgesiu. Tai juokėmės, kad reikia ir nusifotografuoti tokiame lediniame peizaže. Kadangi meteorogai žada atšilimą, Inga greitai susisuko per pietus su nuotraukomis, „kol neprarado aktualumo, taip sakant :)”. Kad neatsitiktų kaip pasakos Snieguolei, tik sutirps ne megztukas, o kontekstas;).

Frost

Ingos Dirvonskytės megztas megztinis ir nuotraukos. Siūlai – Drops KidSilk 06 ir Rowan Felted Tweed 152, modelis – „Smalt”. P.S. Žinau, kad šis Rowan modelis vadinasi Smalt, bet netinka mano megztukui tas Smalt, netinka… jis gi grynas Frost :){jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00