Medžių žydėjimas

Medžių žydėjimas

Labai nesinori tokių gražių nuotraukų teršt papildomais žodžiais, jos kalba pačios už save. Tik pridursiu apie skaras apskritai. Ypač atkreipti dėmesį tų mezgėjų, kurios nuolat kovoja dėl gerai gulinčio ir tinkančio megztuko, kojas atitinkančių kojinių ar tinkamo ilgio sijono ir atkakliai ardo ardo ardo… Atkakliosios gauna medalius (=puikius mezginius), daugelis nusivylusios visai apleidžia mezgimą – ir taip gyvenime tiek daug streso… Jane Brocket atrado puikią išeitį: po daugelio nusivylimų ir nebaigtų mezginių palėpėje, ji vėl atrado mezgimo džiaugsmą, megzdama namams. Juk nerasime pledo, kuris kam nors netiktų. Ar arbatinuko gaubto, ar pagalvėlių. Tokiem projektams skirta visa jos knyga „The Gentle Art of Knitting„. O mezgimo džiaugmas, spalvų ir raštų žaidimas – tas pats.

Medžių žydėjimas

Skaros – puikus kompromisas tarp interjero mezginių ir mums tinkančių drabužių – jokio streso dėl dydžio, formos, galvoti galima tik apie raštus ir spalvas, lietimo malonumą. Ši skara – gryna kūrybos apoteozė (beje, labai praktiška!). „Raštai kombinuoti iš knygos. Tiesiog ten , kur rausva ir balta, norėjau, kad būtų žiedų, pumpurėlių formos raštas, ten, kur rusva – lapelių. Lapeliai iš galvos, nes nieko paprasto, man įskaitomo neradau:)”.

Medžių žydėjimas

Ir ji negulės ant sofos, o efektingai papildys mūsų garderobą. Gal net efektingiau už tinkantį megztinį;).

 Medžių žydėjimas

Neringos Miržinskienės megzta skara ir nuotraukos, pačios sukurtas modelis, komponuojant įvairius raštus iš M.Webb knygos „Mezgimas. Raštai ir technika”. Siūlai – Aade Long 8/1 artistic (pink-beige).{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00