Kaziuko dovanos

Kaziukas šiemet kaip niekad gausus dovanų :). Pirmoji, pati netikėčiausia, atkeliavo iš Japonijos nuo garsios japonų dizainerės Kotomy Hayashi (jos knyga „Beads Knitting” daugeliui mūsų puikiai pažįstama, dizainerė išleidus dar įspūdingą skaičių knygų, kelios jų yra parduotuvės bibliotekoje):

Dovana iš Japonijos

Pralupus ledą, radau sidabrą (t.y., tradicinį japonų įpakavimą):

tradicinis pakavimo maišelis

Pramušus sidabrą, radau auksą:

Riešinės išpakuotos

Pačios dizainerės megztas riešines!

japoniškos riešinės

Jau tiesiogiai iš Kaziuko brangios draugės dovana – latviška margai natūraliais dažais dažyta vilna su mezgimo adata ir instrukcijų knygute (atkreipkit dėmesį, kaip gražiai ta adata ir knygutė parengtos!):

latviška

Ir tradiciniai Kaziuko riestainiai – ačiū, Rasa! Jų skaičius, tiesa, dramatiškai sumažėjo kelionėje namo 🙂 O iš močiutės parneštųjų beliko tik rageliai ir nageliai ekologiška džiuto virvelė ir trupiniai duoninėje – ar bereikia didesnio įvertinimo :)?

Kaziuko riestainiai

Besilankydamos Kaziuke pačios, abi su Kristina buvom apdovanotos auksarankės mano draugės Rūtos mamos adatinėmis (aš, kaip didesnė mergaitė, gavau net 2):

Adatų pagalvėlės

O čia mūsų pačių laimikis. Latviški natūraliais dažais dažyti vienspalviai siūlai (draugės dovanos įkvėpta susiradau tą pačią latvę):

latviška vilna, dažyta natūraliais dažais

Ir gintarinės sagutės (ant mamos pasiūto lininio krepšio):

Gintarinės sagos

Kaziukas padovanojo šiemet ir ypatingą siurprizą. Kasmet jame apsilankanti Yuka Sudo iš Saporo, šį ketvirtadienį apsilankė ir mūsų mezgimo klube. Ir apsilankė ne šiaip kaip viešnia, o kaip… mezgėja! Tuoj paaiškinsiu savo nuostabą – iki tol Yuka visai nemezgė, išmoko megzti tik per pačios organizuotus riešinių mezgimo kursus Japonijoje, kuriuos vedė mano pradžioje minėta dizainerė Kotomy Hayashi. Mes paprastai pradedam nuo šalikų, Yuka… nuo riešinių. Ir užkibo, dabar drąsiai vadina mezgimą savo hobiu ir kaip tikra mezgėja skrendant kelionėje pasiruošė mezginį, riešines, specialiai lėktuvui pritaikytais bambukiniais virbalais, nes su tokiais plieniniais jokių šansų, visi žinom. Iš Tokijo į Helsinkį 9 valandos kelio – ir numegzta beveik visa riešinė!

Yuka mezga

Ketvirtadienį ji mezgė antrą tokią riešinę:

Yukos riešinės

O šią porą numezgė lietuvei draugei, pas kurią pernai vasarą viešėjo, dovanų – ar pasaulis neapsivertė aukštyn kojom;)?..

Yukos riešinės

Kuo Jus pradžiugino šįmetinis Kaziukas?{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00