Mainai

Kurią krūvelę pasirinktumėte?

Noro Kureyon

Tą viršuje, ar apačioje?

islandiška vilna

Aš jau pasirinkau ir jus labai kviečiu tuo užsiimti – MAINAIS! Beveik visos turime siūlų, kuriuos kažkada pirkome, apie kažkokį projektą svajojome, apie kokį?… Tiek naujų idėjų prieš akis, o tie siūlai jau tau nieko nebesako, guli, kartais net labai geri, bet nieko iš jų daryti nenori, bent jau šiuo metu. Laikyti ir veisti kandis, prie progos padejuojant, kad mažai tiems siūlams namie vietos, visur jų pilna, o megzti nėr iš ko? Atiduoti lyg ir gaila… Mainykitės vieni su kitais! Pasiūlykite, ką turite ir nebenorite, garsiai svajokite, ką vietoj to norėtumėte turėti. Kol nesugalvojau nieko geresnio, galiu pasiūlyti tam reikalui „Mezgimo zonos” skelbimų lentą – rašykite ir prisekite savo lapelį su pasiūlymu, pageidavimu ir kontaktais. Tegul nestovi siūlai, nedulka, nesikankinkim megzdamos iš reikalo ar pareigos, jei galim tą daryti su malonumu. Kas mums nebeįdomu, kitam bus visiška naujiena, su džiaugsmu skatinanti bėgti namo ir čiupti virbalus.

Mainytis galima ne tik siūlais, bet ir… mezgimu. Mėgstate megzti riešines, bet didelio drabužio modeliavimas kelia jums stresą? Ar atvirkščiai – megzti skaras kiauraraščiais – kaifas, bet norisi šiltų kojinių, o vien pagalvojus apie tuos 5 virbalus ir kulną darosi negera? Mezgimas neturi tapti dar vienu streso šaltiniu. Mainykitės!

Mainai

Almos Lenartienės megzta liemenė. Siūlai: Delight 03, modelis čia.

Šioje nuotraukoje – vienas tokių mainų rezultatų. Kita pusė gavo riešines, gaila, jų neužfiksavau, bet svarbiausia – pati idėja. Gal kam vienas daiktas gali pasirodyti neadekvatus kitam, bet paprastai tokiuose mainuose abi pusės tik laimi. Mezgi tai, ką mėgsti, bet gal tiek jau tau ir nebereikia, o gauni tai, ko reikia. Ar ko norisi, bet neteikia malonumo. O čia visi gauna dvibugą malonumą – proceso ir rezultato. Tikiuosi, įtikinau…:){jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00