Žiūrėkit ir pavydėkit!

Po tokios šaltos žiemos pagaliau sulaukėme vasaros karščių, megzti iš vilnos jau nebe taip įdomu, norisi drabužėlio šiai dienai…Daugelis pasižiūri į nuostabiausių spalvų liną parduotuvėje, pasigėri, pačiupinėja ir atsidusę renkasi storesnį siūlą. Ne todėl, kad linas negražus ar nemielas, tiesiog atrodo, jog jokių šansų spėti ką nors nusimegzti dar šiai vasarai. Nes norisi šiai, o ne kitai:) Taip, reikėjo pradėti žiemą, bet kam žiemą, ypač tokią šaltą kaip pastaroji, galvoje linas?
Žinoma, aš pati tai tikrai neturiu kuo pasigirti šiame fronte, gaila:(. Bet kai kas turi ir man baisiai smagu parodyti visiems, kaip realizuojasi svajonės.

Rūtos Juzėnienės dvigubas (!!!) lininis sijonas !

lininis sijonas

Dviejų spalvų sluoksniai padaro sijoną neperšviečiamą, jam nebereikia jokio pasijonio, nerasi nieko ideliau karštai vasaros dienai, o persišviečiančios skirtingos spalvos daro jį tikrai ypatingą.

Ir pradėtas jis ne toli gražu ne žiemą.
Pirmoji, tamsiai mėlyna dalis, mezgama gegužės gale. Matote nuotraukoje, jos dar visai nedaug…

Pirma, mėlyna dalis

Antroji, rausva dalis nuotraukoje, atsiųstoje mezgimo viešumoje dienos proga – dar tik vos plonytė juostelė.

Antra, rausva dalis

O liepos 1 dieną jau pamačiau gatavą sijoną. Prie jo Rūta jau užsimetė akis rausvai palaidinei (su mėlyna rože?) ir tikrai dar šią vasarą ji turės kostiumėlį, kurį apsirengus reikės tik pričiupti skrybėlaitę ir bus galima vykti arbatėlės pas karalienę.

Visiems, ieškantiems pasiteisinimo savo neveiklumui, sakau, kad kalbu ne apie žmogų, kuris mezga tiek dėl to, kad neturi ką veikti. Ji tikrai turi. Taip pat turi ir darbą, ir šeimą. Tiesiog viskas labai priklauso nuo mūsų norų. Galima leisti savaitgalį sodyboje prie stalo ar drybsoti prie ežero, galima prie to paties ežero ar draugų kompanijoje smagiai leisti laiką ir su mezginiu. Jei patinka tą daryti ir norisi naujo originalaus drabužėlio. Visi mes turime pertraukų, laukimo, žiūrime TV… Beje, per tą patį sijono mezgimo laiką ji dar nusimezgė moherinį bolero ir naują vasarinę palaidinę – čia vardiju tik tai, ką mačiau. Akys lininei palaidinei jau uždėtos ir mezginys keliaus kartu su ja į Prancūziją – kalbos kursus…

Taip kad visi tinginiai težiūri ir pavydi, o nedrąsūs teįsikvepia ir išdrįsta, tai tikrai įmanoma, dar tik pats vasaros vidurys. Tuo labiau, kad, blogiausiu atveju, lininis drabužis tikrai tiks ir kitai, ir dar kitai vasarai…:){jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00