Svečių diena

Vakar buvo labai ypatinga diena parduotuvėje. Turbūt tiek mielų svečių per vieną dieną dar nebuvo:)
Yuka Sudo iš Sapporo lankėsi pas mus praeitą žiemą, kitą kartą, atvykusi į Kaziuko mugę, pabuvo ilgiau, apžiūrėjo bibliotekos knygas, nustebo radusi ir japoniškų knygų skyrelį, o grįžusi namo atsiuntė bibliotekos papildymą. Tarp jų buvo ir Kotomi Hayashi knyga „Beads knitting“. Ta pati žymioji riešinių knyga, iš kurios įkvėpimo savo japoniškiems šedevrams sėmėsi Aldona Puteikienė, o mes galėjome stebėti vienas už kitą nuostabesnes jos riešines… Abi žinojo apie vieną kitą, Yuka sekė ponios Aldonos riešines dienoraštyje ir, tikiuosi, abiems buvo labai smagu susitikti. Yuka atvežė poniai Aldonai iš Japonijos tokią pamėgtą jos knygą, autorės kontaktus, ji pati labai norėjo apžiūrėti visas tas nuostabias riešines, kurių matė tik nuotraukas (ir dar tokias mano netobulas…), gavo dovanų jai taip patikusią porą su senu raštu ir ponios Aldonos inicialais. Čia, Lietuvoje, Yuka ieškojo rankdarbių savo parduotuvei, bet tą brangią dovaną ji pasiliks prisiminimui…

Susitikimas

Riešinės buvo ir kito susitikimo akstinas.
Yuka ne tik pirko riešines bei Irenos Juškienės knygą apie jas ankstesnio vizito metu, ji nusiuntė „Riešinių“ knygą Kotomi Hayashi,„Beads knitting“ autorei (nežinojo jos koordinačių, tai siuntė per knygos leidėją!), labai ją pradžiugindama.  Yuka jau susitarė su japonų dizainere dėl riešinių kursų pas save parduotuvėje Sappore 🙂 Ir labai norėjo susitikti su ponia Irena. Ir pasikeisti lietuviškomis bei japoniškomis riešinių knygomis:) Juk smagu, kad toks geras daiktas plinta, populiarėja. Šiuo metu Kotomi Hayashi yra Švedijoje, mezgimo seminare. Lietuvoje ji nėra buvusi, bet, labai tikiuosi, jog nuostabi ponios Irenos knyga ir mūsų mezgėjų ne mažiau nuostabūs darbai, Yukos pastangos mezgant ryšius privilios ją ir pas mus.   

kalba apie riesines

Tradiciniame mezgimo klubo susitikime šventiškai liūdėjome (ar liūdnai šventėme?) artėjantį Gabrielės išvykimą į Čikagą.

išleistuvių vakarėlis

Sulaukėme viešnios net iš Izraelio! Efrat visą liepą Vilniaus Universitete studijuos lietuvių kalbą. Ji puiki mezgėja ir labai buvo smagu išvysti ją pas mus. Tikiuosi, ne paskutinį kartą.

viešnia iš Izraelio

Tą pačią dieną parduotuvę aplankė ir toks labai linksmas 7 mėnesių vyrukas Juozas iš Amerikos, trumpam atvykęs su mama aplankyti giminių.

Jauniausias svečias

O šio linksmuolio mama Rasa nuostabiai neria.

nertas ziedas

Ir aš gavau štai tokius 2 žiedus (kito nėra nuotraukose, jis melsvas, su melsvais karoliukais!) Vis pamirštu, kad jis sušlampa ir kišu su juo rankas po kranu, bet dėl to nė neketinu jo nusiimti.

nertas ziedas

Nes prilipo man prie rankos.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00