Lengvas švelnumas

Isager Soft (56% alpaca, 44% organinė pima medvilnė, 50 g ~ 125 m), taip dabar vadinasi šis siūlas vietoj Isager Eco Soft, kurio pradinė natūralių spalvų paletė pasipildė dar tiek pat dažytų atspalvių tuo pačiu prarasdama dalelę Eco savo varde 😉 .

Šio siūlo kelionė į MZ (ir turbūt ne tik pas mus) primena detektyvą, nes mezgančius žmones labai pradžiuginęs siūlas kartu su efektingais naujais modeliais iš jo sukūrė tokią situaciją, kad paklausa gerokai viršijo pasiūlą ir viena po kitos ėmė tuštėti šio siūlo lentynos, o dienos, kai prasidėdavo šio siūlo pardavimas, primindavo sporto varžybas, tik dalyviai buvo norinčių kompiuteriai su savo internetinių tinklų greičiais, kol galų gale puslapis nulūždavo ir aš net nesužinodavau nugalėtojų (tik tiek, kad eilinį kartą ne aš 😉 ). Laimėtojų skaičiui padidinti buvo įvesti pirkimo apribojimai ir pagaliau galime pasižiaugti ne tik vėl pilnomis Isager Soft lentynomis, bet dvigubai pilnesnėmis, nes atkeliavo tiek 6 dažyti, tiek 6 natūralūs atspalviai.

Matydamas dažytus siūlus bet kas, nors kiek pažįstamas su Isager kompanija, greičiausiai sutiks, kad spalvinis pasirinkimas yra labai „isageriškas” ir labai orientuotas į gatavą mezginį, nes spalvos ne tik dailios ir išskirtinės pačios iš savęs, bet ir nuostabiai dera tarpusavyje.

Natūrali šio siūlo pusė jau daugeliui yra pažįstama: trys rusvi ir pora pilkų atspalvių su natūralia balta.

Siūlas šis, kad ir storas, yra labai švelnus ir labai lengvas, todėl tikrai nenurašykite jo žiemos sezonui, megztukas iš jo bus mielas net ir saulės sujautrintai vasariškai odai, kai ta pati saulė retkarčiais išeis pas debesis atostogų. Juolab, kad ir sudėtis (medvilnė su alpakų vilna) yra draugiška visiems sezonams.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00