Šmaikščios poros

Labai smagu prieš Kalėdas pristatyti žadėtą naują gamintoją – Grundl, gaminantį daug ir įvairių siūlų, bet atkeliavo tai, kas labiausiai patraukė dėmesį (ir seniai 😉 ) ir kas aktualiausia šiuo metu – tai kelios kolekcijos kojininių siūlų.

Sunku man net nuspręsti, ką pristatyti pirma – viskas atrodo ir įdomu, ir labai reikalinga. Pradedam nuo žaismingiausios serijos – Grundl Hot Socks Simila (75% vilna, 25% poliamidas, 100 g ~ 400 m).

Kojininiai siūlai, nudažyti taip, kad iš vieno kamuoliuko gali nusimegzti dvi margas identiškas kojines, nėra naujiena rinkoje ir tą siūlo įvairūs gamintojai. Simila serija mane patraukė pačiu savo dažymu – raštuotas aulas, po jo einantys beveik vienspalviai kulnas su pėda, pasibaigianti spalvotais pirštukais.

Kojinių pradžia yra patogiai užfiksuota etiketėje, siūlas traukiamas iš vidaus. Ta neoninė žalia atkarpa yra siūlas žymeklis, jį reikia nukirpti ir turėsime kojinės pradžios spalvą. Mezgame iš raštuotos dalies aulą, kai baigiasi margumas pereiname prie kulno ir pėdos, kurią mezgame pagal savo dydį – kiek vietos užims pirštukų dryžiukai, priklausys nuo pėdos ilgio. Jei numezgame kojinę dar nepriėję kitos neoninės dalies – žymeklio, pavyniojame, kol jį randame, nukerpame ir toliau (iš vidaus) mezgame antrą identišką kojinę.

Kolekciją sudaro šeši spalvynai ir žemiau gamintojo nuotraukose galite pamatyti, kokios gražios ir linksmos, bet neperkrautos kojinės iš tų kamuoliukų išeina 🙂 .

Aš taip pat neatsispyriau šitam marginimui ir numezgiau savo porą dar prieš užsakydama visą kolekciją. Geltona spalva kulne yra neplanuota, ji turėjo būti aule, bet matote iš nuotraukų, kokio dosnaus ilgio tas aulas numatytas 🙂 . Šitas mano manevras turėjo šalutinių pasekmių – vėliau prasidėjo pirštukų marginimas. Bet kai turim nemažas pėdas, tai ir tiek gražumo užteko :)) .

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00