MZ keturiolika!

Dienos bėga ir kaip karoliukai į metus susiveria – ateina gražiausias mezgimo laikas ruduo ir MZ švenčia dar vieną gimtadienį 🙂 . Dabartiniame intensyviai besikeičiančiame pasaulyje keturiolika metų yra pakankamai daug, todėl džiaugdamiesi dar vienais kūrybingais metais tariame didelį AČIŪ visiems MZ draugams ir laukiame Jūsų šiandien parduotuvėje su šventiniu „tortu” – 14% nuolaida viskam – ir tradiciniu nauju modeliu 🙂 .

Pirmais gyvavimo metais viskas labai nauja, daug pasikeitimų ir naujų dalykų. Su laiku pastoviai besikartojantys dalykai tampa gražiomis tradicijomis, palaikančiomis tam tikrą gyvenimo stabilumą, raminantį, net jeigu jis tik mezgimo pasaulyje 😉 . Pastaraisiais metais mes taip ir gyvename, stengdamiesi balansuoti tarp būtinų vystymuisi naujovių ir stabilumo palaikymo.

Pati didžiausia metų naujiena jau visai šalia. Daugelis turbūt pastebėjote e-parduotuvės mygtuką. Kol kas jis dar nėra „pilnateisis”, bet! Ilgi paruošiamieji darbai jau eina visai į pabaigą ir visai netrukus virtualias duris atvers elektroninė MZ parduotuvė. Vilniečiams galbūt smagiau bus lankytis realioje, patiems čiupinėti siūlus ir matyti spalvas, bet neturintiems galimybės atvažiuoti, labai tikimės, ji taps patogiu būdu įsilieti į labai kūrybingą MZ bendruomenę. Visada prisiminkite, kad mes laukiame ne tik pirkėjų, mums labai smalsu, kas iš tų siūlų gimsta

Nors siūlų bei mezgimo priemonių naujienos anonsuojamos beveik kasdieną, metų naujiena – visai naujas gamintojas – taip pat netolimoje ateityje 🙂 .

Dar vienas šių metų pasiekimas – MZ paskyra instagrame. Ne viena mezgėja jo pasigesdavo, bet paskutinis lašas buvo ispanų poros apsilankymas Naujų metų išvakarėse. Moteris pasiskundė, kad nerado MZ instagrame, aš jai dėsčiau jau mintinai išmoktus pasiteisinimus, o ji išeidama palinkėjo, kad šis žingsnis galėtų būti puikia Naujų metų rezoliucija. Sausio pirmą susiėmiau, nufotografavau metų simbolio pavidalo kalėdinį žaisliuką ir… pirmas – sunkiausias – žingsnis jau buvo žengtas 🙂 .

Visada tikėjau draugystės ryšių galia – už tai, kad šiais metais MZ įsitaisė pirmą nelietuvišką savo modelio aprašymą, esame labai dėkingi latvių mezgėjoms (už daugybę jų numegztų pėdučių taip pat 😉 ). Iš tos jau ilgametės draugystės gimė ir šių metų gimtadienio modelis – bepirštės pirštinaitės su snaigėmis 🙂 .

Turbūt visi pastebėjote MZ dienoraščio puslapiuose, kad Mezgimo zona tapo vieta toli gražu ne tik mezgėjams ar nėrėjams, auga audėjų, rišėjų, siuvinėtojų, pynėjų ir kitų tekstilės sričių meistrų dalis ir visi jie susitinka prie tų pačių siūlų lentynų 🙂 .

O siūlų įvairovė ir kokybė, atsakingas požiūris į gamybą ir vartojimą, visos turimų siūlų spalvos (kiek tai įmanoma techniškai) ir jau susiklosčiusios mielos tradicijos – kalėdiniai mainai, ketvirtadieniniai klubo susitikimai, nauji modeliai gimtadieniams ir kasdieniai dienoraščio įrašai – yra tie stulpai, kurie laiko MZ ir labai tikiuosi, laikys dar ilgai. Nes svarbiausias pamatas, ant kurio tie stulpai stovi, yra didelė ir labai kūrybinga bendruomenė, kuri pastaraisiais metais ypatingai džiugina naujais, jaunais, fantastinių idėjų ir noro daryti dalykus savo rankomis pilnais žmonėmis. MZ – tai tikrai ne pora joje dirbančių žmonių, tai esate Jūs. Mes kartą su viena jauna išskirtinai kūrybiška mezgėja ir nėrėja kalbėjomės apie dalykų būtinumą (pradėjome nuo siūlų, savaime supratama, MZ 😉 ) . Be kūrybos nesušalsi, neišalksi ir neuždusi, tai kaip ir nėra bazinis poreikis. Iš kitos pusės, tikram ir pilnakraujui gyvenimui ji ne mažiau reikalinga už orą ar vandenį – mums patiems rinktis. Su bendra švente visus 🙂 !

12 komentarų apie “MZ keturiolika!”

 1. Ilgaiusių metų! Džiaugiuosi, kad esat! Užsuku virtualiai kasdien, tokia puiki dienos razinka būna akis paganyti ir įsikvėpti ♥.

  Atsakyti
 2. Ačiū už visus metus, kuriuos esate. Šis įrašas kaip niekad išspaudė ašaras. Iš to gražumo ir džiugesio, kad geri dalykai egzistuoja. Esat nuostabi užuovėja bėgant nuo prastos nuotaikos ir liūdesio. Kartu ir bendruomenė pilna įkvėpimo ir neįkainojamų akimirkų. Linkiu išlikti ir klestėti dar daugelį metų.

  Atsakyti
 3. Sveikinimai dideliausi!
  Tiek laiko, nepaisant visų iššūkių, tveriat džiaugsmą ir šilumą, tai linkiu, kad toliau būtų tik lengviau ir smagiau.
  AČIŪ!

  Atsakyti

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00