Eco Soft papildymas

Eco Soft (56% alpaca, 44% organinė pima medvilnė, 50 g ~ 125 m) iš pirmo žvilgsnio sunku pavadinti grynu vasariniu siūlu (gali būti sunku ir iš antro 😉 ), nes storas ir pūkuotas siūlas mums pirmiausia asocijuojasi su sniegu už lango. Bet tiesa yra ta, kad vasarą taip pat būna vėsu, o jau ko mažiausiai tokiu metu norisi, tai sunkios, rimtos ir dažnai kandžios vilnos. Šis siūlas yra šiltas, išskirtinai švelnus ir lengvas kaip pūkas – su tokiu megztuku nesipyks net pati jautriausia oda, jis neprislėgs pečių šalto meto garderobo svoriu, o apgaubs lengvu šiltu debesėliu. Todėl šiandien pristatome papildymą kartu su vasarine Isager siuntos dalimi 🙂 .

Ne vieno dizainerio modelyje šis siūlas derinamas kartu su Trio 1, kurio kaimynystė dar labiau pabrėžia tą vasariškąją, medvilninę Eco Soft pusę, suteikia jam papildomų spalvinių niuansų ir dailų kritimą.

Siūlui lengvumą suteikia ypatinga technologija – alpakos pluoštas įkomponuotas į medvilninį tinklelį. Spalvos, kaip galite spėti iš pavadinimo, yra tik natūralios, nedažytos ir šiandien džiaugiamės pasibaigusia tamsia rusvai pilka spalva.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00